Zabijte nemrtvé v inauguračním turnaji Dread Arena

4 min read

Nastal čas prokázat svou hodnotu v Dread Areně, protože tým Uldor představuje svůj první oficiální turnaj! Takže naostřete své meče, zdokonalte své reflexy a připravte se na porážku vln nemrtvých ve své snaze dosáhnout vrcholu žebříčku!

Uldor oznamuje inaugurační turnaj pro Dread Arena, jejich hru o přežití v aréně, která je kombinací náhledu a testovacího pole pro bojový systém určený pro jejich MMORPG. Dread Arena je stále ve vývoji, ale velmi hratelná. Obsahuje několik různých postav a umožňuje hráčům vybrat si upgrade po každé vlně, což umožňuje určité přizpůsobení.

Dread Arena je zdarma ke hraní. Nejsou vyžadovány žádné NFT. Dread Arenu si můžete stáhnout a hrát prostřednictvím launcheru Elixir.

bojovat o slávu a slávu v Dread Areně

Dread Arena: Awakening Turnaj

Toto je první turnaj pro Dread Arena. Existuje pouze cena za první místo, což je Uldor Guardian NFT. Ale navíc všichni účastníci, kteří dosáhnou 5. vlny (což není příliš obtížné), obdrží speciální odznak Awakening.

Funkce tournament v rámci hry. Není třeba se připojovat k webům třetích stran nebo navštěvovat webovou stránku, abyste viděli pořadí. Stačí kliknout na tlačítko turnaje a dostanete se na stránku v aplikaci s informacemi o turnaji, odkazem na žebříček a tlačítkem hrát nyní, do kterého se dostanete. A dokonce zobrazuje vaše aktuální statistiky a pořadí!

Tým Uldor už má na srpen ve frontě druhý turnaj s názvem Devourer of Souls. Zlepšují se a přidávají další funkce do Dread Areny. Ve skutečnosti si hráči již mohou vytvářet své vlastní turnaje ve hře! Nastavení jsou omezená, ale hostitelé turnaje mohou svůj turnaj pojmenovat, nastavit datum začátku a konce a omezit počet pokusů na hráče. Docela skvělé vidět tuto funkci již na svém místě!

Tato aktualizace také přináší několik nových backendových doplňků, které budou důležité pro budoucí hru. To přichází ve formě autentizace, která umožňuje přihlášení hráčů a zachování účtu, postup hráče a správu turnajů. Vytvoření účtu a přihlášení se provádí v aplikaci, takže přihlášení je snadné a jednoduché.

Zabijte nemrtvé v inauguračním turnaji Dread Arena

Co je Dread Arena?

Dread Arena je arénová hra o přežití zasazená do fantasy světa Uldor. Hráči musí bojovat proti stále rostoucím hordám nemrtvých vojáků. Po každé poražené vlně si hráči mohou vybrat vylepšení pro své postavy. To zahrnuje možnosti, jako jsou nové zbraně, schopnosti a vylepšené statistiky. Ti, kteří přežijí nejdéle, získají slávu a v budoucnu také potenciální odměny.

Dread Arena má sloužit jako testovací prostor pro technologie, které budou ve hře použity, a způsob, jak umožnit hráčům získat náhled na malý kousek Uldoru, plánované hry ve stylu MMORPG. Dread Arena se odehrává ve světě Uldor.

Chcete-li se dozvědět více o Uldoru a Dread Areně, navštivte jejich webovou stránku.

On-chain analýza – základy a nejlepší poskytovatelé on-chain dat v roce 2023

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář