Axe uvádí na trh deodoranty věnované Dogecoinu – Dogecan

2 min read

Značka deodorantů Axe se chystá vydat řadu věnovanou Dogecoinu. Asociace zní absurdně, ale je to tak, Dogecan. Samotný Axe to odhalil na Twitteru:

Dogecan, to je název nové řady deodorantů, která bude uvedena na trh 20. července.

Axe zvyšuje popularitu Dogecoinu a naopak

Popularita Dogecoinu jistě poroste díky známé značce deodorantů. Je však také pravda, že značka využívá zvědavosti kolem Dogecoinu. Kryptoměna, mezi jejíž hlavní fanoušky nepatří nikdo jiný než Elon Musk, prožívá mimořádný rok. Cena vzrostla z několika tisícin na rekordních 72 centů.

Díky obrácení tržního trendu Dogecoin nyní poklesl zpět na 18 centů, takže jeho roční výkonnost je jasně pozitivní.

Novinky o Axe bohužel neotřásly cenou DOGE.

Axe ale není jediná slavná značka, která si hraje s Dogecoinem. V posledních měsících to byla Snickers, značka čokoládových tyčinek, aby tweetovala k oslavě dogecoinu na DogeDay. V den oslav Dogecoinu vydala společnost s čokoládovou tyčinkou gif se speciálním obalem Snickers. Jednalo se však pouze o jednoduchou grafickou animaci bez skutečného komerčního prodeje.

V každém případě se o Dogecoinu hovoří i nadále, zejména kvůli mnoha následně vytvořeným memům, které využívají psy, kočky a mnoho dalších zvířat. Dogecoin také prochází intenzivní fází vývoje. Kryptoměna zrozená jako vtip se v podstatě vyvíjí a jejím cílem je dobýt trh.

Hastag #dogecan je v USA trendy.

MetaMask: kompletní návod

Napsat komentář