Akcioví stratégové a správci portfolií sdílejí predikce cen Bitcoinu: průzkum

2 min read

Akcioví stratégové a správci portfolia byli dotázáni, jaká bude cena Bitcoinu do konce roku. Téměř polovina dotázaných účastníků tvrdí, že cena kryptoměny klesne pod úroveň 30 000 dolarů, ale někteří věří, že vzroste až na 60 000 dolarů.

Kde očekávají ceny Bitcoinu na konci roku kapitáloví stratégové a správci portfolia

Akcioví stratégové a správci portfolia odhalili, co si myslí, kde bude cena Bitcoinu na konci roku 2021, v průzkumu CNBC, zveřejněném minulý týden. Každé čtvrtletí CNBC zveřejňuje názory asi 100 hlavních investičních ředitelů, kapitálových stratégů a správců portfolia na trhy po zbytek roku. Poslední průzkum byl proveden od 23. do 30. června.

Podle výsledků průzkumu zveřejněného minulý týden 44% respondentů uvedlo, že cena Bitcoinu bude do konce roku pod 30 000 dolary.

Kromě toho 25% akciových stratégů a správců portfolia uvedlo, že to bude 40 000 dolarů a dalších 25% uvedlo, že dosáhne 50 000 dolarů. Pouze 6% očekávalo, že cena BTC dosáhne do konce roku 60 000 dolarů.

Očekávání cen Bitcoinu na konci roku kapitálových stratégů a správců portfolia

Několik nedávno provedených průzkumů naznačuje rostoucí popularitu investic do kryptoměn mezi institucionálními investory. Průzkum trendů v investování v roce 2021, který provedl Journal of Financial Planning and the Financial Planning Association (FPA), zjistil, že více než 26% finančních poradců plánuje v následujících 12 měsících doporučit kryptoměny. Mezitím 49% poradců uvedlo, že se jich klienti za posledních šest měsíců zeptali na investice do kryptoměn a 14% poradců již investice do kryptoměn doporučuje.

Akcioví stratégové a správci portfolií sdílejí predikce cen Bitcoinu: průzkum

Kde si myslíte, že bude cena Bitcoinu do konce roku?

Top 5 DeFi tokenů na červenec

Marketa Tesarkova

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář