9 809 % – a konec v nedohlednu! Sei Coin explodoval

3 min read

Téměř 10 000% roční zisk – investoři se do Sei Coinu doslova hrnou! Předpovědi vidí brutální útok na Ethereum, ale může být SEI skutečně pro ETH nebezpečný?

Co je Sei Coin?

Roční výnos 9 809 %, +162 % jen za poslední měsíc – Sei Coin (SEI) je v současné době na vrcholu! Mnoho investorů však o kryptoměně slyší poprvé a ptají se sami sebe: Co je Sei Coin?

Sei Coin
Zdroj: CoinMarketCap

SEI Coin je nová kryptoměna pro decentralizované burzy založená na platformě SEI. Platforma SEI je zase decentralizovaný portál pro vývoj aplikací. Ten umožňuje vývojářům vytvářet smart kontrakty a dApps, které běží na různých blockchainech.

SEI Coin funguje jako nativní token platformy SEI. Slouží k placení transakčních poplatků, poskytování likvidity a účasti na správě platformy. Svým uživatelům například umožňuje obchodovat s různými typy aktiv – včetně tokenů, NFT nebo herních předmětů.

V tomto ohledu představuje SEI Coin také konkurenci pro Ethereum. Ostatně coin nabízí několik výhod oproti přední síti.

  • 1. SEI Coin je rychlejší a levnější než Ethereum. Důvod: SEI používá hybridní konsenzuální mechanismus, Proof-of-Stake a Proof-of-Authority dohromady.
  • 2. SEI Coin je interoperabilní a škálovatelný. SEI umožňuje cross-chain komunikaci a to umožňuje dApps interagovat a růst s různými blockchainy.
  • 3 SEI Coin je považován za inovativní a flexibilní, protože kryptoměna má modulární architekturu, která umožňuje vývojářům používat různé programovací jazyky, rámce a protokoly k přizpůsobení a optimalizaci jejich aplikací.

Sei má však poměrně vysokou celkovou zásobu 10 miliard tokenů SEI, z nichž 2,3 miliardy je aktuálně v oběhu. Aktuální cena SEI je podle Coinmarketcap.com 0,78 USD, tržní kapitalizace se pohybuje kolem 1,75 miliardy USD.

Predikce Sei Coin: Jak vysoko může SEI vzrůst?

V krátkodobém horizontu mnoho obchodníků, jako je populární PostyXBT, očekává další skoky cen SEI,. Podle jeho názoru se SEI chystá vzrůst na $ 1:

„První letošní obchod. Trend je náš přítel. Pošlete ho na 1 USD.”

Dokonce i dlohodobější předpovědi očekávají zisky pro Sei Coin, ale také ne všechny jsou tak optimistické.

Co je FLOKI?

Roman

Napsat komentář