Futureverse a Warner Bros. spojí své síly pro metaverse projekt Ready Player One

3 min read

Metaverse startup Futureverse se spojil s Warner Bros., aby uvedly „Ready Player One“ Ernesta Clinea k životu v multi-metaverzu. Tento projekt bude spuštěn v roce 2024 a bude využívat The Root Network a XRP.

Futureverse a Warner Bros. spojí své síly pro metaverse projekt Ready Player One

Futureverse uzavřela partnerství s Warner Bros. aby vytvořily metverzum Ready Player One

Futureverse, metaverse společnost, uzavřela partnerství s Warner Bros. Discovery. Jejich poslání? Transformovat uznávaný román Ernesta Clinea „Ready Player One“ do pohlcujícího, multi – metaverza.

Tento startup z Nového Zélandu, podporovaný společnostmi 10T Holdings a Ripple Labs, podniká odvážný krok do budoucnosti digitálních světů. 4. ledna Futureverse odhalil svou spolupráci s Ernestem Clinem, autorem knihy „Ready Player One,“ a Dan Farah, producentem filmové adaptace románu z roku 2018. Toto partnerství dalo vzniknout Readyverse Studios, podniku věnovanému integraci hlavních IP do virtuální říše.

Podrobnosti o finančních a technických aspektech tohoto projektu zůstávají utajeny. Futureverse však naznačil, že jejich společné výtvory budou spuštěny v roce 2024. Budou hostovány na The Root Network, platformě využívající ROOT tokeny pro bezpečnost a správu a XRP pro transakční poplatky.

Společnost Futureverse, která byla založena na konci roku 2022, zajistila neuvěřitelných 54 milionů dolarů v kole financování série A.

„Budoucnost přišla ještě rychleji, než jsem si představoval,“ řekl Cline v prohlášení. „S Readyverse Studios máme příležitost využít revoluční technologii, kterou Futureverse buduje již několik let, abychom uvedli do života nejlepší možnou verzi metaverse. Jsem si jistý, že s tímto týmem máme nejbystřejší mysli a největší srdce, která nás zavedou do další kapitoly naší společné budoucnosti… budoucnosti, na kterou by byli Wade Watts a James Halliday hrdí.“

Film „Ready Player One“ režírovaný Stevenem Spielbergem byl velkým hitem a celosvětově vydělal 583 milionů dolarů.

Podle Joshe Hackbartha, hlavního viceprezidenta pro vývoj franšízy pro Warner Bros. Discovery:

„Ready Player One se stal základním kamenem, který inspiruje technologické inovátory, tvůrce a vizionáře. Jsme nadšeni, že můžeme být partnerem Readyverse Studios a představit tyto jedinečné postavy, pohlcující prostředí a další metaverse napříč Web3.“

Marketa Tesarkova

Napsat komentář