Předběžný přístup a prodej pozemků Worldshards

3 min read

Další web3 MMO přivhází na scénu, protože Worldshards oznamuje, že na konci února proběhne první test hry. Do hry se můžete předběžně zaregistrovat, ale pro tento test včasného přístupu budete potřebovat klíč nebo Founder’s Island, abyste získali vstup!

Zdá se že Worldshards se hodně inspirují klasickými MMO, jako je Everquest a World of Warcraft. Hra je zatím dostupná pouze pro PC. Můžete si ji přidat do seznamu přání na Epic Games nebo na Steamu.

Předběžný přístup začíná 26. února. Tento playtest neobsahuje žádné odměny za účast. Ale hraním a poskytováním kvalitní zpětné vazby můžete pomoci utvářet směřování hry při přidávání a vylepšování funkcí.

Předběžný přístup a prodej pozemků Worldshards

Abyste se dostali do tohoto playtestu s předběžným přístupem, budete potřebovat přístupový klíč. Můžete ho získat prostřednictvím nadcházejícího předběžného přístupu ke Worldshards a prodeje pozemků.

Tento prodej zahrnuje dárek s dekorativními předměty (stačí se připojit k jejich chatu Discord, odkázat na webovou stránku a vstoupit!), balíček s předběžným přístupem (s extra přístupovým klíčem k prodeji nebo darování příteli) a tři různé rarity Ostrovů. Všechny ostrovy poskytují vstup do předběžného přístupu a fungují jako domovské základny pro hráče. Zde si hráči mohou přizpůsobit a nastavit craftovací stanice. Vzácnější ostrovy poskytují více prostoru pro přizpůsobení a větší craft sloty.

Prodeje ostrovů 15. února ve 20:00 UTC. Worldshards se při tomto prodeji spojil s Open Loot.

Předběžný přístup a prodej pozemků Worldshards

Co je Worldshards?

Předběžný přístup a prodej pozemků Worldshards

Worldshards je sandboxová, fantasy, MMO hra, která bude obsahovat verzi podporující web2 i web3. Ve světě Murlandia, rozděleného na několik plovoucích ostrovů, hráči nejen bojují s monstry a zdokonalují se, ale také někdy řeší hádanky nebo vymýšlejí způsoby, jak mírumilovně vyřešit situace k dokončení úkolů. Hra bude zahrnovat sklizeň, crafting, farmaření a infrastruktury vytvořené hráčem.

Worldshards chce vytvořit hru, kde mohou hráči vyrábět a obchodovat se všemi předměty ve hře, což podporuje skutečnou ekonomiku hráče.

V zajímavém rozhodnutí se Worldshards rozhodli vytvořit dvě paralelní verze hry. Tu, která podporuje funkce web3, a tu, která zůstává pevně ve světě web2. Obě verze budou stejné, jediným rozdílem je, že verze web2 bude dostupná na Steamu a verze web3 umožní hráčům nakupovat, prodávat a obchodovat s předměty vr formě NFT.

Chcete-li se o Worldshards dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář