Tether zveřejnil zprávu o konsolidovaných rezervách k zajištění aktiv v hodnotě 50 miliard dolarů

3 min read

Společnost Tether vydala zprávu o konsolidovaných rezervách, které podporují všechny USDT. Nejnovější stanovisko nezávislého auditu potvrzuje, že tokeny vydané společností jsou plně zajištěny.

Zpráva, kterou ověřili nezávislí účetní firmy Moore, objasňuje, že Tether je plně zajištěn. Kancelář Moore rovněž uvádí, že konsolidovaná aktiva společnosti Tether převyšují její konsolidované závazky, což znamená, že rezervy společnosti, které jsou drženy za vydaná digitální aktiva, přesahují částku potřebnou k vykoupení vydaných tokenů digitálních aktiv.

Rollercoin, simulátor těžby Bitcoinu s reálnými výdělky

Podle zprávy o konsolidovaných rezervách jsou USDT kryté aktivy společnosti

Tato zpráva je velkým krokem vpřed pro Tether, který byl v minulosti kritizován za to, že nedrží žádnou peněžní hodnotu a nepřetržitě vzdává více Tetheru (USDT).

Tether zaznamenal v posledních několika měsících obrovský růst, protože kryptotrh rostl exponenciálně. Společnost nedávno oznámila, že překonala tržní kapitalizaci ve výši 50 miliard dolarů. Rychlý růst stablecoinu byl připsán jeho diverzifikaci napříč několika blockchainy. Tether byl původně pouze token ERC-20. Nicméně jeho přidání do blockchainu TRON pomohl k masivní expanzi.

Kvůli vysokým transakčním poplatkům na blockchainu ETH nedávno USDT bežící na Tronu překonal nabídku svého tokenu ERC-20. USDT na TRONu činí téměř 26 miliard USD, zatímco ETH USDT v současné době představuje něco přes 24,4 miliardy USD.

Zpráva potvrzuje, že digitální aktivum USDT je ​​plně kryté rezervami společnosti. V komentáři ke Zprávě o konsolidovaných rezervách společnost Tether uvedla: „Dnešní publikace odráží naše pokračující odhodlání zveřejňovat tyto informace jako součást našeho trvalého závazku k transparentnosti a nastavování standardů v našem odvětví. Přijímáme tento závazek vůči naší komunitě.“

Roman

Napsat komentář