Seedify oznamuje mincovnu pro Seedworld Mounts

5 min read

Společnost Seedify oznámila podrobnosti o své nadcházející mincovně pro Mounts, kterou bude používat v Seedworld. Mincovna Mount s 10 000 bestiemi na téma Steampunk připravených pomoci hráčům pohybovat se a nosit věci je plánována na 20. února 2023.

Brzy přijde vaše šance razit limitovanou edici Mount NFT pro Seedworld, herní metaverzum vyvíjené společností Seedify .

Co je to Seedworld?

Seedworld je virtuální vesmír, který umožňuje hráčům vytvářet vlastní hry a zážitky. Seedify si klade za cíl poskytnout základ a nástroje potřebné pro hráče k vytváření jejich vlastních her a zážitků, se zaměřením na obsah vytvářený uživateli, nástroje pro terraformaci a prostředky poskytované společností Seedify Meta Studios. Kromě toho podporují herní designéry tím, že nabízejí tržiště talentů a akademii pro vzdělávací obsah. Seedworld bude mít vrstvy decentralizovaného řízení, kde každou zemi řídí její účastníci.

Tato 10 000 NFT sbírka na téma Steampunk s názvem The Mounts se bude konat 20. února 2023. Každý Mount bude stát 40 000 tokenů SNFTS a všechny prostředky získané z prodeje budou spáleny! Prodej a SNFT token budou na Binance Chainu.

Kromě využití ve hře zahrnují Mounts také řadu výhod mimo hru. To zahrnuje exkluzivní místnosti Discord, přístup k systému stakingu pro generování AME, měny Seedworld, možnost účastnit se speciálních úkolů na sociálních sítích s odměnami a další!

Nezapomeňte sledovat @SeedifyFund na Twitteru pro nejnovější oznámení!

Seedify oznamuje mincovnu pro Seedworld Mounts

The Mounts

The Mounts budou prvními a nejdůležitějšími společníky v Seedworld. Fungují jako vozidla a umožňují postavám zvětšit úložný prostor, cestovat rychleji a dokonce létat! Mounts se dodávají v pěti úrovních vzácnosti: běžné, vzácné, epické, legendární a mýtické. A existují tři typy držáků genesis, každý s různými výhodami a utilitami.

Bloodmother

V rozlehlých pouštích neznámých zemí potřebovali nomádi víc než jen jejich batohy, aby mohli shromáždit a nosit další poklady. Bloodmother – Krvavé matky – jsou nejvzácnější a mají největší úložiště mezi genesis mounty.

Jsou to obří, pavoučí nákladní „vozidla“ s mnoha zásuvkami, které mohou nést mnoho předmětů a zdrojů. Bloodmothers se dodávají ve třech verzích — 4nohý, velikostně srovnatelné s pick-upem; 6nohý, ekvivalentní nákladnímu vozu; a 8nohý, blíže k velkému nákladnímu vozu. Čím více nohou mají, tím více unesou!

Skyrider

Skyrider je pro život v pouštích metaverya nejdůležitější. Každý z nich je dodáván s vodní nádrží a schopností létat.

Skyrideři jsou velc a pomalu létají. Připomínají komářy – jen 1000x větší – srovnatelné s helikoptérou. Jsou určeny pro shromažďování a přepravu vody a její prodej ostatním obyvatelům metaverza a měst.

Deathrunner

Deathrunner je nejrychlejší ze všech mountů. Je to perfektní společník pro ty, kteří chtějí cestovat napříč metaverzem, prozkoumávat vzdálené ruiny a rychle sbírat vzácné poklady. Je to malý, rychlý pes. Deathrunneři mají nízkou kapacitu nákladu a jen několik zásuvek pro vybavení.

Těží však ze své malé velikosti, protože dokáže vstoupit do jeskyní po celé planetě a předběhnout většinu nepřátel a protivníků. Deathrunner může být také použit jako specializovaný mount pro průzkum.

Seedify oznamuje mincovnu pro Seedworld Mounts

Co je to Seedify?

Seedify je inkubátor a startovací platfroma pro web3 herní NFT, metaverse a další podobné činnosti. Umožňují inovátorům a vývojářům projektů prostřednictvím přístupu k financování, budování komunity a partnerství a kompletnímu systému podpory, který pomáhá přinášet do komunity špičkové blockchainové hry, NFT a metaverse prostřednictvím událostí zvaných IGO (Initial Gaming Offers) a INO (počáteční nabídka NFT). Seedify se nyní také pouští do IDO projektů souvisejících s AI (Initial Dex Offerings).

Společnost Seedify úspěšně spustila více než 50 projektů IGO.

Jak investovat do kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

Roman

Napsat komentář