Smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra má vestavěnou kryptopeněženku

2 min read

Jihokorejský technologický gigant Samsung představil nový vlajkový smartphone s rozsáhlou podporou kryptoměn. Prezentace probíhala v metaverzu.

Samsung Galaxy S22 Ultra s „trezorem“

Na virtuální akci „Unpacked 2022“, která se konala 9. února k představení nového smartphonu Galaxy S22 Ultra, technologický gigant odhalil, že Samsung má nyní vlastní peněženku. Jak vysvětlil výrobce, peněženka byla navržena tak, aby uživatelům poskytovala přístup k digitálním produktům, včetně kryptoměn.

Samsung navíc zdůraznil, že zvýšenou pozornost věnuje ochraně soukromí a bezpečnému ukládání osobních údajů. Peněženka je také bezpečným trezorem, kam mohou uživatelé ukládat různé identifikační údaje, jako jsou řidičské průkazy, studentské průkazy, občanské průkazy, digitální klíče od domu nebo auta, bankovní kreditní nebo debetní karty, průkazy a dokonce i potvrzení o očkování proti koronaviru.

Peněženka poběží na vlastní platební platformě společnosti Samsung Pay. O bezpečnost se postará platforma Samsung Knox Vault, která šifruje důvěrné informace, osobní data a blockchainové klíče a ukládá je odděleně od hlavního operačního systému telefonu.

Sorare recenze – NFT fantasy fotbal

Napsat komentář