Rollercoin, simulátor těžby Bitcoinu s reálnými výdělky

3 min read

Rollercoin je online hra založená na simulaci těžby Bitcoinu. Hráči se v zásadě musí pokusit spravovat svoji simulovanou těžební farmu, aby mohli těžit co nejvíce BTC.

Skutečná těžba BTC je koneckonců také hra, až na to, že vyžaduje velké investice, vysokou dávku rizika a poměrně sofistikované dovednosti. Rollercoin na druhé straně dává hráčům šanci vyzkoušet si simulaci těžby BTC, aniž by museli investovat, ale přesto si své dovednosti v těžbě testují plněním misí, prováděním úkolů a budováním vlastní těžební říše.

Na oficiálním webu tvůrci hry uvádějí:

„V podstatě jsme odstranili tvrdou práci a ponechali zábavu“.

Mohlo by vás zajímat: Jak těžit Dogecoin

Jak hrát RollerCoin

Cílem hráčů je vybudovat a vyvinout vlastní těžební datové centrum, provádět upgrady a úpravy za účelem zvýšení výpočetního výkonu a tím konkurovat ostatním hráčům.

Registrace je rychlá a snadná pomocí e-mailové adresy nebo účtu Facebook. Hráči si vytvářejí vlastní personalizované postavy RollerCoin a začínají interakci s vedlejšími úkoly, aktivitami a minihrami, aby zvýšili svou těžební sílu: čím více se hashrate zvyšuje, tím vyšší je jejich podíl na poolu.

Hráč se také bude muset vypořádat s některými klasickými překážkami skutečné těžby, jako je oprava jejich farmy, účty za elektřinu, nájem, náklady na klimatizaci atd.

Každých deset minut je přidělen blok BTC a všichni aktivní hráči dostávají podíl v závislosti na jejich výpočetní síle. Kromě toho jsou neustále pořádány speciální soutěže a propagační akce, které odměňují pracovité těžaře.

Tato hra umožňuje hráčům vydělávat satoshi (nejmenší jednotka BTC) a samozřejmě je převádět do vlastních peněženek. Umožňuje také výběr získaných odměn v ETH nebo DOGE.

Roman

Napsat komentář