Rebellion přichází do Splinterlands

4 min read

Nová rozšiřující sada, známá jako Rebellion, přichází do Splinterlands již koncem tohoto roku a přináší s sebou nové karty, nové schopnosti Summonerů a dokonce i nový systém airdropů! Rebellion bude pátým základním rozšířením pro Splinterlands a bude se skládat z 96 karet, včetně dvou promo karet dostupných pouze po účastníky předprodeje.

Vydání Rebellion také způsobí úpravu v Ligách. Až Rebellion vyjde, karty z edice Untamed a její přidružené miniedice, Azmure Dice, již nebudou hratelné ve formátu Modern. Wild formát umožní všechny edice jako vždy. Ale pravděpodobně to způsobí velký posun pro aktivní hráče.

Rebellion přichází do Splinterlands

Balíček cenových a propagačních karet

Balíčky Rebellion budou obsahovat pět karet a budou stát 5000 kreditů nebo 5000 tokenů Dark Energy Crystals (DEC). Hráči mohou také utratit POUKAZY, aby si snížili cenu o 200 tokenů, až do maximálního počtu pěti POUKAZŮ na balíček.

500 000 balíčků Rebellion bude dáno do předprodeje 18. října v 18:00 UTCPředprodej trvá 30 dní nebo do vyprodání balíčků. Šest nejlepších kupujících během předprodeje získá šanci spolupracovat s týmem Splinterlands na návrhu legendárního Summonera pro budoucí airdrop! Každý, kdo si během předprodeje zakoupí byť jen jeden balíček, má šanci získat promo karty z limitované edice!

Ve skutečnosti existují dvě promo karty – legendární Mantaroth a Grimbardun Smith. Každý zakoupený balíček má jednoprocentní šanci na získání karty Mantaroth, přičemž jedna je zaručena na každých 100 zakoupených balíčků. Hráči obdrží Grimbardun Smith za každých deset balíčků a verzi se zlatou fólií za každých 250 balíčků. A vždy existuje šance, že běžná fólie může být ve skutečnosti zlatá fólie.

Sada bude oficiálně vydána 5. prosince. Prodej Rebellion obsahuje časovač rozpadu, který snižuje maximální zásobu, pokud se každý den prodá méně než 25 tisíc balíčků. Tím je zaručeno, že se set vyprodá maximálně do roka. Celkem bude k dispozici 9,5 milionu balíčků.

Rebellion přichází do Splinterlands

Co je nového v Rebellion?

Sada Rebellion také obsahuje ne jednu, ne dvě, ale čtyři nové schopnosti. Jedná se o Armored Strike, který díky své hodnotě brnění způsobí extra útok na blízko, Corrosive Ward, který poškodí brnění útočníků, Flank, který jednotkám za ním dává schopnost zvýšit dosah, a Lookout, který snižuje poškození sousedních jednotek způsobené Snipe a Opportunity útoky.

Rebellion bude také obsahovat víceprvkové Summonery a představí Summoner Tactics. Summoner Tactics jsou speciální schopnosti, které lze použít v bitvě poté, co byly týmy odhaleny. Tuto schopnost budou mít prozatím pouze Summoneři Rebellion. Tým slibuje, že pečlivě zváží vyváženost těchto Summonerů a jejich taktiky.

Podrobnosti o dostupné taktice a ceně many pro Summonery jsou stále ve vývoji. Očekávejte další podrobnosti, až se budeme blížit ke spuštění.

Rebellion přichází do Splinterlands

Ukázková obrazovka taktiky Summoner

Airdropy pro Rebellion nebudou automatické. Aby byli způsobilí, hráči budou muset stakovat karty a balíčky ze sady Rebellion. K tomu dojde v měsíčních intervalech po dobu devíti měsíců. Šance na obdržení airdropu jsou založeny na skóre výkonu stakovaných aktiv vs. všech stakovaných aktiv.

Přečtěte si oficiální oznámení Rebellion a dozvíte se více. Chcete-li se dozvědět více o Splinterlands, přečtěte si našeho průvodce hrou.

Mohlo by vás zajímat:

Roman

Napsat komentář