Přichází Free-to-Play verze P2E hry Dookey Dash

3 min read

Yuga Labs oznamuje nadcházející novou verzi pro Dookey Dash! Tentokrát svou závodní hru v kanalizaci rozdávají zdarma, otevírají ji široké veřejnosti a dokonce nabízejí systém hraní s bonusy pro držitele určitých sbírek NFT.

Dookey Dash: Kanalizační závodní hra

Hra Dookey Dash, kterou Yuga Labs představila minulý rok v rámci uvedení své HV-MTL kolekce, se vrací! Nová verze, oficiálně nazvaná Dookey Dash Unclogged, je plánována na vydání někdy v únoru. Bude k dispozici pro mobilní zařízení a na PC. Dookey Dash Unclogged byla vytvořena ve spojení se studiem Faraway, které je lépe známé pro jejich vývoj webové střílečky Mini-Royale. Bude hratelná zdarma a otevřená všem!

Přichází Free-to-Play verze P2E hry Dookey Dash

Dookey Dash je závodní hra, kde hráči musí cestovat kanalizací, vyhýbat se překážkám a získávat body. V typickém stylu Yuga Labs nemáme o nové verzi mnoho podrobností. Obecně však víme, co můžeme očekávat.

Dookey Dash Unclogged bude obsahovat nové hratelné postavy a vozidla. Bude také mít žebříčky, obchod pro nákup coinů a různých herních předmětů, systém hodnocení, pravidelné turnaje, sezónní bitevní pas a „výrazné“ prize pooly včetně „legendárních cen“! Zmiňují také tokenové výhody pro držitele NFT z kolekcí BAYC, MAYC, BAKC a HV-MTL. Trailer si můžete prohlédnout na Twitteru a také se podívat na některé herní záběry z prvního testu.

Sledujte herní Twitter Yuga Labs, kde najdete oznámení o datu spuštění.

Přichází Free-to-Play verze P2E hry Dookey Dash

Co je Yuga Labs?

Yuga Labs je web3 vývojová společnost, která se nejvíce proslavila vytvořením kolekce NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC). S několika vybranými BAYC NFT, které se kdysi prodávaly za více než milion dolarů, Yuga Labs rozšířila svůj dosah, získala CryptoPunks, vytvořila nové kolekce NFT a vyvinuly metaverse s názvem Otherside. A to je jen začátek!

Jako jedno z nejznámějších jmen ve světě NFT bude Yuga Labs velkým hráčem v tomto sektoru ještě dlouho! Chcete-li se dozvědět více o Yuga Labs, navštivte jejich webové stránky.

Přichází Free-to-Play verze P2E hry Dookey Dash
Několik projektů Yuga Labs

Marketa Tesarkova

Napsat komentář