Počet ETH adres v zisku dosáhl 5měsíčního minima, čeká nás kapitulace?

3 min read

Procento ETH adres, které jsou stále v zisku, dosáhlo 5měsíčního minima 90,73%. Vyplývá to z analýzy týmu společnosti Glassnode, který také poskytl následující graf, který demonstruje pokles počtu adres, které jsou stále v zisku.

Počet ETH adres v zisku dosáhl 5měsíčního minima, čeká nás kapitulace?

Počet ETH adres ve ztrátě dosahuje 5měsíčního maxima 5 542 milionů

V podobné analýze tým ve Glassnode poukázal na to, že počet ztrátových ETH adres dosáhl 5měsíčního maxima 5 542 milionů. Tým dále poskytl následující graf, který demonstruje zvýšený počet adres Ethereum ve ztrátě v důsledku poklesu ETH na současnou úroveň kolem 2200 dolarů.

Image

Výnosy těžařů ETH dosáhly 3měsíčního minima 1,121 milionu dolarů

V další analýze tým Glassnode také poukázal na to, že výnosy z těžby Etherea také dosáhly 3měsíčního minima 1,121 milionu dolarů, jak ukazuje následující graf.

Image

Investoři vložili za poslední týden na burzy 187 tis. ETH

Pokud jde o toky ETH na burzy a z nich, investoři vložili do těchto platforem za posledních sedm dní celkem 187 000 ETH, podle dat Viewbase.com.

Počet ETH adres v zisku dosáhl 5měsíčního minima, čeká nás kapitulace?

Je kapitulace ETH na obzoru?

Mnozí analytici uvedli, že by se Ethereum mohlo připravovat na retest 1 800 dolarů kvůli tomu, že Bitcoin neustále zvyšuje svoji dominanci na trzích.

Zvýšená dominance Bitcoinu ve spojení s výše uvedenými metrikami ukazuje na pokračující pokles ETH, který by v konečném důsledku mohlo vést ke kapitulaci investorů ETH, pokud se zhorší obecné tržní prostředí.

Grafy zdroj: Twitter

Těžba Dogecoinu se softwarem Unmineable krok za krokem

Roman

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář