Play-to-earn hry, které v listopadu sledovat

5 min read

S začátkem měsíce se podíváme dopředu na některé hry, které budeme v listopadu sledovat. Očekávejte, že se do konce roku dočkáme dalších vydání a herních testů, ale zde je několik web3 her a souvisejících společností, které tento měsíc sledujeme – z různých důvodů!

Web3 herní trh nadále roste, přičemž mobilní hry generují obrovský nárůst počtu hráčů. Ale i tak to není všechno jen o mobilních hrách. Stále probíhá velký vývoj stolních a webových her. Zde je několik herních subjektů web3, které budeme v listopadu sledovat!

Epic Games

Epic Games nedávno učinili poměrně překvapivé oznámení. V oznámení bylo uvedeno, že plánují hráčům zrušit možnost obchodovat se skiny Rocket League, protože chtějí „promyslet celkový přístup společnosti Epic k zásadám herní kosmetiky a obchodu s předměty, kde položky jsou obchodovatelné, přenosné ani prodejné“.

Abychom byli spravedliví, je to hra vlastněná společností Epic Games, takže nezavírají tržiště třetích stran. Neučinili ani žádná prohlášení, která by neříkala nic negativního o Web3 hrách nebo NFT. Toto je však znepokojivé rozhodnutí, zejména s rostoucím počtem her web3, které využívají k distribuci Epic Games. Je to známka většího trendu v ekosystému Epic Games, nebo se jen společnost snaží zajistit, aby kontrolovala peněžní toky za položky ve své hře?

Play-to-earn hry, které v listopadu sledovat

Gods Unchained

Gods Unchained mají novou rozšiřující sadu, nový herní režim (Sealed) a také jsou v procesu aktualizace jejich craftovacích funkcí (včetně schopnosti vytvářet varianty legendárních karet!). Navzdory tomu, že je Gods Unchained jednou z nejstarších her v prostoru web3, stále si drží výrazně velkou hráčskou základnu, přičemž čísla se pohybují kolem 5 000 hráčů týdně.

Počáteční zprávy o novém rozšíření jsou většinou pozitivní, hráči nacházejí ve hře nějaké nové vzrušení díky dodatečným kartám, novým herním mechanismům a aktualizovaným božským schopnostem. A schopnost hrát a vydělávat je stále velmi živá, přičemž Gods Unchained se nyní mohou pochlubit třemi různými způsoby, jak vydělávat – denní hraní a vydělávání, víkendové turnaje a výhry v režimu Sealed. Zdá se tedy, že jsou v dobré pozici. Ale promítne se to někdy do zvýšeného počtu hráčů?

Play-to-earn hry, které v listopadu sledovat
Vytvořte jedinečné varianty legendárních karet!
https://kryptodnes.com/gods-unchained-recenze-navod/

Gala games

Stejně jako Gods Unchained, také Gala Games existuje již dlouhou dobu a je dobře známou web3 herní společností. Letos měli několik oficiálních vydání, včetně Grit, Champions Arena a Legacy.

Gala Games nezveřejňuje počty hráčů, takže nemůžeme s jistotou vědět, jak dobře si jejich hry vedou. Ale když vyjdeme z obecného sentimentu hráčů, zdá se, že i s rostoucím výběrem hratelných her počet hráčů u mnoha her klesá.

Gala Games má také svou sadu mobilních her, které se zdají být populární, ačkoli přišly s již zavedenou hráčskou základnou. Legacy je nejnovější vydání a má kolem sebe nějaký rozruch, ale dokáže si hra udržet současné hráče a zároveň přinést novou krev? Uvidíme!

Play-to-earn hry, které v listopadu sledovat

Sweat Economy

Sweat Economy, poměrně nedávno vstoupila do světa web3 move-to-earn, měla trochu výhodu při spuštění, protože mohla využít svou stávající uživatelskou základnu, která již byla obeznámena s přechodem k výdělku prostřednictvím dárkových karet a dalších podobných cen. Nyní Sweat Economy nabízí Web3 peněženku těm, kteří ji chtějí, a nedávno rozšířili své pole působnosti a zpřístupnili svou aplikaci zařízením Android .

Může Sweat Economy nadále růst a udržovat své uživatele spokojené? Nebo větší příliv hráčů zničí jejich ekonomiku, jak jsme viděli u některých jiných podobných move-to-earn projektů. Nevím, zda nám tuto odpověď nutně poskytne nadcházející měsíc, ale bude zajímavé sledovat hráčské trendy pro Sweat Economy v následujících týdnech!

Play-to-earn hry, které v listopadu sledovat

Mohlo by vás zajímat:

TOP P2E HRY PRO MOBILY 2023

Roman

Napsat komentář