Nyan Heroes před spuštěním bezplatného předběžného přístupu 26. března vydává pre-alpha gameplay trailer a máme se na co těšit!

3 min read

Nejnovější pre-alpha gameplay trailer předvádí vertikální pohyb a různé postavy využívající rozmanité schopnosti v rychle se rozvíjející akci z pohledu třetí osoby před spuštěním bezplatného předběžného přístupu Nyan Heroes naplánovaného na 26. března na Epic Games Store.

Nyan Heroes před spuštěním bezplatného předběžného přístupu 26. března vydává pre-alpha gameplay trailer a máme se na co těšit!

Vývojářské studio 9 Lives Interactive zveřejnila nový trailer pro týmovou střílečku Nyan Heroes před spuštěním bezplatného předběžného přístupu k titulu Web3 na Epic Games Store.

Herní trailer

Nový trailer, zveřejněný na Twitteru/X a YouTube, je nabitý zhruba 2 minutami akčního hraní, které předvádí různé pohyby a vertikalitu, které mohou hráči využít v rozmanité řadě prostředí. Uvidíme také různé postavy mechů a koček, se kterými budeme moci hrát v pohledu třetí osoby a používat jejich vlastní zbraně a schopnosti k rychlé strategické porážce nepřátelských hráčů. Konkrétně jsou záběry zaměřeny na představení Serapha, Ghosta, Atlase a Spartana, přičemž první dva jsou hbité kočičí postavy, zatímco ti druzí jsou velcí silní mechové.

Zatímco trailer výslovně neuzmiňuje žádné herní režimy, během zobrazené hry vidíme dva týmy po 6, jak bojují o kontrolu nad cílem, v podstatě režim krále kopce, kdy musíte udržet určitou oblast. Na Epic Games Store je uvedeno, že dva týmy budou bojovat, aby „zabezpečily různé cíle na mapě, aby vyhrály zápas“.

Kdy se spouští předběžný přístup?

Po uvedení na Epic Games Store v lednu tohoto roku bylo později odhaleno, že předběžný přístup má začít 26. března, kdy si kdokoli na Windows bude moci zdarma stáhnout Web3 střílečku právě z Epic Games Store. Hráči budou mít čas do 9. dubna užít si tento veřejný playtest. $NYAN airdrop kampaň stále probíhá a pro nadcházející playtest bude opět zaveden systém play-to-airdrop, který odmění držitele Nyan Heroes a Guardian NFT bonusovými odměnami.

Minulý týden společnost 9 Lives Interactive zajistila 3 miliony dolarů pro Nyan Heroes v kole strategických investorů, které zahrnovalo společnosti Delphi Digital, Mechanism Capital a další.

Získejte tokeny NYN hraním bety Nyan Heroes

 

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *