Nejlepší Web3 hry podobné Subway Surfers

5 min read

Subway Surfers je jedna z nejrozšířenějších mobilních her na světě. Jedná se o hru, ve které hráč utíká mezi vlaky před policistou, jenž hráče chytil, jak sprejuje po jednom z vlaků. Pokud jste fanouškem Subway Surfers, zde je seznam NFT her, které si možná nechcete nechat ujít! Ponořte se do vzrušujících světů Metarun, Vulcan Runner, Bubble Rangers, Genopets‘ Arcade Mode a NAKA Runner.

Njelepší Web3 hry podobné Subway Surfers – Top 5

Pokud máte rádi rychlou akci Subway Surfers, budete milovat tyto špičkové Web3 hry, které kombinují podobnou mechaniku se světem NFT. Zde sou nejlepší blockchainové hry, které zachycují ducha Subway Surfers:

1. METARUN

Nejlepší Web3 hry podobné Subway Surfers

Metarun je taktická běžecká hra, která obsahuje režimy PvE i PvP. Hráči si vybírají ze tří tříd – Craftsman, Fighter a Sprinter – každá s odlišnými schopnostmi. Hra zahrnuje závodění přes překážkové dráhy plné příšer, pastí a pokladů. V režimu PvP se hráči zapojují do bitev 1v1v1 a soutěží o odměny a pozice ve hře v různých ligách.

Platforma: Mobilní (iOS a Android)

Vývojář: Encore Games Studio

Blockchain: BNB Smart Chain

Jak začít: Stáhněte si Metarun z Apple App Store nebo Google Play Store. Můžete hrát zdarma v režimech PvE i PvP a získávat odměny tím, že se stanete jedním z 10 nejlepších hráčů dne. V opačném případě si můžete zakoupit postavy ve formě NFT z tržiště Metarun a jednoduše se dostat na cílovou čáru a vydělat kryptoměny.

Tokeny: MRUN (primární herní měna) a OPAL (tokeny získané hraním)

Metarun nabízí bohatý, pohlcující svět, kde hráči mohou vlastnit a upgradovat své NFT postavy. Tato hra vyniká svým kompetitivním režimem PvP, takže ji musí fanoušci Subway Surfers vyzkoušet.

2. Vulcan Runner

Nejlepší Web3 hry podobné Subway Surfers

Vulcan Runner je běžecká hra ve stylu „Temple Run“, kde hráči procházejí svými postavami závody. Hra od Vulcan Forged umožňuje hráčům vydělávat XP, které lze převést na tokeny LAVA.

Platforma: Mobilní a Web

Vývojář: Vulcan Forged

Blockchain: Elysium

Jak začít: Zaregistrujte se na webu Vulcan Forged a připojte svou peněženku. Hru lze stáhnout z podporovaných platforem.

Tokeny: PYR (primární token) a LAVA (měna ve hře)

Hra nabízí kombinaci běžecké hry s krs možnostmi blockchainu, díky čemuž je poutavým zážitkem pro všechny.

3. Bubble Rangers

Nejlepší Web3 hry podobné Subway Surfers

Bubble Rangers běžecká hra, kde hráči sbírají tokeny BUBBLE hraním hry na iOS nebo Androidu. Hráči sbírají bubliny, aby získali Bubble Points, které lze převést zmíněné tokeny.

Platforma: Mobilní (iOS a Android)

Vývojář: Imaginary Ones

Blockchain: Immutable zkEVM

Jak začít: Stáhněte si hru z obchodu s aplikacemi a začněte hrát, abyste sbírali bubliny.

Tokeny: BUBBLE

Bubble Rangers nabízí pulzující a dynamický svět plný překážek a odměn. Hráči mohou odemykat vzácné Bubble Rangers, plnit náročné questy a posunovat se v žebříčku a přitom sbírat cennou herní měnu.

4. Genopets‘ Arcade Mode

Nejlepší Web3 hry podobné Subway Surfers

Arcade Mode je běžecká hra navržená tak, aby hráčům poskytla alternativní způsob, jak získat herní zdroje, jako je jídlo a hračky, aby se mohli starat o své genopets. Hráči se vyhýbají překážkám a sbírají Gems a Chest Chardy, přičemž odměny slouží k vyživování jejich genopetů.

Platforma: Mobilní

Vývojář: Genopets

Blockchain: Solana

Jak začít: Stáhněte si aplikaci Genopets, vytvořte si účet a přejděte do Arcade Mode z domovské obrazovky.

Tokeny: Zdroje jako jídlo a hračky (žádné přímé výdělky z kryptoměn v arkádovém režimu)

Arcade Mode nabízí jedinečnou kombinaci běžecké hry a péče o domácí mazlíčky, přičemž hráči sbírají zdroje, aby vychovali své genopety. Tato hra dodává hloubku vesmíru Genopets, díky čemuž je zábavná i obohacující.

5. NAKA Runner

Nejlepší Web3 hry podobné Subway Surfers

NAKA Runner je 3D parkourová hra dostupná na Nakamoto Games. Má podobný vzhled jako Temple Run. Nabízí verze Free-to-Play a Play-to-Earn, přičemž druhá jmenovaná umožňuje hráčům sbírat tokeny NAKA a soutěžit o ceny.

Platforma: PC a mobilní

Vývojář: Nakamoto Games

Blockchain: Polygon

Jak začít: Hledejte verzi hry Play-to-Earn, kupte si tickety za tokeny NAKA a začněte hrát. Jinak můžete vyzkoušet bezplatnou verzi zde.

Token: NAKA

NAKA Runner kombinuje vzrušující parkourové mechaniky s možnostmi blockchainu. Hráči mohou soutěžit s ostatními, sbírat zlaté mince a využívat speciální režimy k získání výhod.

Závěr

Tyto hry Web3 berou oblíbenou mechaniku Subway Surfers a vylepšují ji pomocí funkcí, které vám umožní vydělávat. Ať už běháte přes překážkové dráhy v Metarunu, závodíte ve Vulcan Runner, sbíráte bubliny v Bubble Rangers, pečujete o své genopety v Arcade Mode nebo soutěžíte v NAKA Runner, pro každého je tu něco. 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář