P2E projekt Genopets spustil P2P tržiště

4 min read

Genopets uzavřeli rok 2023 s třeskem a nyní přinesli první iteraci svého P2P tržiště do verze pro prohlížeče i aplikace. Nyní mohou hráči nakupovat, prodávat a obchodovat s předměty Genopet.

Není to tak dávno, co P2E hra Genopets spustila svoje tržiště a otevřela tak hráčům cestu k nákupu vylepšení a předmětů od Genopets přímo v aplikaci. Nyní nakopnou věci o stupeň výš tím, že umožní hráčům prodávat položky také prostřednictvím P2P tržiště.

Tato aktualizace překlenuje ekonomiku hráčů založenou na blockchainu s hráči v mobilní aplikaci, kteří o blockchainu nebo NFT nemusí vědět vůbec nic. Nákup položek od hráčů je bezproblémový zážitek. Uživatelé aplikace mohou k nákupům používat herní token Qbits. Zatímco ti, kteří by pro své transakce raději používali kryptoměny, tak mohou stále učinit prostřednictvím webového rozhraní hry.

Genopets Augments k prodeji na webovém tržišti
Genopets Augments k prodeji na webovém tržišti

V současné době mohou hráči na P2P tržišti uvést pouze omezený výběr položek. A ne všechny se zobrazí ve verzích aplikace hry pro mobilní zařízení. Tým Genopet však plánuje pokračovat v aktualizaci tohoto tržiště, čímž se stane hlavním místem pro obchodování všech položek této hry.

Tato aktualizace oficiálně dokončuje plán Road to Market. Očekávám, že v nadcházejících týdnech uvidíme nový plán s dalšími plány pro budoucnost.

Genopets také zahájí 12. ledna další z jejich hledání pokladů při řešení hádanek. Tato událost zahrnuje šest úrovní cen, přičemž legendární vylepšení budou udělena těm, kteří jsou na nejvyšších příčkách! Podívejte se na tento blogový příspěvek pro více informací.

A pro každého, kdo se nově zaregistruje do Genopets, použije náš speciální kód, PLAY, je př ipraven speciální uvítací balíček s několika předměty, které pomohou udržet vašeho mazlíčka nasyceného a šťastného!

P2E projekt Genopets spustil P2P tržiště
Odměny za hledání pokladu Golden Kipp

Co je Genopets?

Genopets  je volně hratelná Move-to-Earn hra běžící na blockchainu Solana. Při používání aplikace Genopets se hráčům při chůzi načítají kroky. Poté tyto kroky přemění na energii a tuto energii použijí k vylepšení úrovně svého mazlíčka nebo ji vymění za  tokeny KI. Tokeny KI jsou hlavní měnou v Genopets a používají se k výrobě krystalů, upgradu mazlíčků a udržování stanovišť.

Genopeti se vizuálně mění, jak se upgradují. Mazlíčci vyšší úrovně také nabízejí výrazně lepší stupeň přeměny energie. Genopets obsahuje řadu NFT. Hlavními NFT jsou Genesis Genopets a Habitats. Hráči přeměňují energii na žetony KI a vytvářejí vylepšení a krystaly pomocí Habitatu. Genopets má systém pronájmu, pokud nevlastníte svůj vlastní Habitat. Augmenty a Krystaly mění fyzický vzhled Genopeta a také nabízejí bonusové statistiky, které se promítnou do nadcházejícího PvP systému.

Chcete-li se dozvědět více o Genopets, navštivte jejich web.

 

 

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář