Nastavení mining softwaru Claymore

2 min read
 • stáhněte si peněženku a přidejte Ethereum.
 • stáhněte Claymore miner ZDE
 • Rozbalte archiv kdekoli ve vašem počítači. Ve složce obsahující EthDcrMiner64.exe byste měli vytvořit soubor s příponou .bat. To lze provést v libovolném textovém editoru (například Notepad). Když soubor uložíte, je důležité vybrat jako typ souboru „Všechny soubory“ , nikoli „txt“. Jinak budete mít na konci názvu souboru .bat.txt a miner tento soubor nebude moci otevřít. Soubor bat (řekněme, že se jmenuje test.bat) by měl obsahovat následující text
 • příklad pro ethermine pool
  setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
  setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
  setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
  setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
  setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
  EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -eworker JMÉNO VAŠEHO 
  RIGU -ewal ADRESA PENĚŽENKY -epsw x
 • ADRESA PENĚŽENKY – zadejte svou adresu peněženky Ethereum (takto Claymore Miner ví, kam vložit ether) JMÉNO VAŠEHO RIGU – můžete si vybrat libovolné jméno , mělo by to být maximálně 32 znaků, obsahovat pouze písmena a čísla (žádné zvláštní znaky, jako je $% »*; @).

příklad:

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -eworker Pepa1 -ewal 0x7cB57B5A97eAbe94205C07890BE4c1aD31E486A8 -epsw x
 • Poklepáním na Váš soubor Bat spustíte miner. Miner se spustí, spustí příkazy setx k nastavení, inicializuje každou z vašich GPU, sestaví souboru DAG na každou z vašich GPU a zahájí hashování. Nechte to běžet asi 20 sekund a poté kliknutím na „s“ zobrazíte vaši rychlost hashování. Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků, měla by se vám zobrazit tato obrazovka.
Nastavení mining softwaru Claymore

Jak používat Balancer DEX

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *