Soutěžte v Town Crush Challenge a vyhrajte 400 000 dolarů

4 min read

Společnost Gala Games opět aktivovala Town Crush na své platformě a pozvala vás k otestování s lákavou odměnou. Vaším cílem je dokončit všech 12 úrovní této hry s tématem Town Star do 8. července. Pokud jste do té doby členem Gala Gold, můžete si užít svůj podíl na GALA v hodnotě neuvěřitelných 400 000 dolarů a více z prize poolu.

Town Crush Challenge

Trochu pozdě na svůj název, „June Mayhem“, tato Town Crush Challenge byla zahájena 1. července a skončí 8. července ve 12 hodin. V době psaní máte ještě dva dny na to, abyste vše dohnali a prošli všemi 12 úrovněmi, zvláště pokud použijete extra životy nebo získáte pomoc od šikovných Town Crush Eggsecutioners.

Chcete-li získat další životy, můžete si koupit nějaké Bag o‘ Stars pomocí tokenů TOWN. Hvězdičky pak můžete použít k nákupu životů navíc a nečekat, až se každých 5 minut dobijí.

Pokud chcete dokončit úroveň Town Crush ještě rychleji, můžete také získat dva další Eggsecutionery za kolo. Způsob, jak toho dosáhnout, je zakoupit budovu Egg Storage NFT od Town Star. Vlastněním jednoho Egg Storage můžete získat tyto extra Eggsecutionery a prorazit si cestu k vítězství.

Soutěžte v Town Crush Challenge a vyhrajte 400 000 dolarů

Gala Gold požadavek

Jakmile výzva skončí, o obrovský prize pool GALA 400 000 dolarů se pak podělí všichni členové Gala Gold, kteří dokončí všech 12 úrovní Town Crush. Pokud si účastníci během výzvy koupili Egg Storage NFT, tento prize pool se rozrostl. Za každou prodanou budovu Egg Storage přidává Gala Games 50 dolarů.

Pokud ještě nejste členem Gala Gold, můžete nejprve se vší silou hrát Town Crush, a když vyhrajete do 8. července, můžete zaplatit 50 dolarů za celoživotní členství Gala Gold. Tímto způsobem byste si výhru zajistili jako první. Vaše Gala Gold členství by stálo za to, protože do té doby byste již měli kvalifikaci sdílet odměny 400 000 dolarů. Gala Gold si můžete předplatit na gala.games .

Soutěžte v Town Crush Challenge a vyhrajte 400 000 dolarů

Co je Town Crush?

Town Crush od Gala Games je hra stejná jako Candy Crush. Musíte porovnat předměty, jako je ovoce, plodiny, vybavení a budovy, což jsou mimochodem herní předměty, které najdete v Town Star. V současné době má hra 12 úrovní.

Gala Games nejprve vytvořili Town Crush, aby otestovali nový blockchain, který Gala vytváří: Projekt GYRI. Hraním Town Crush – a tím pomoci Gala Games najít chyby a opravit problémy * můžete získat token TEST. TEST můžete utratit za životy a bomby, které vám umožní dokončit úrovně rychleji, ale nemůžete je převádět ani prodávat.

Town Crush je zdarma a je přístupný všem uživatelům Gala. Pokud ještě nemáte, stačí si vytvořit Gala účet a poté můžete začít hrát Town Crush. Dříve měla Town Crush také výzvu May Mayhem s odměnami, které byly také exkluzivní pro členy Gala Gold. Pokud se v budoucnu plánujete zapojit do dalších výzev Town Crush, možná budete chtít zvážit zakoupení Gala Gold členství.

BoomLand nová herní platforma na Polygonu

Marketa Tesarkova

Napsat komentář