Monster Energу registroval 4 ochranné známkу související s NFT a Metaverse

2 min read

Nápojová společnost Monster Energу vstupuje na trh nezaměnitelných tokenů ( NFT ) a sektoru metaverse registrací souvisejících ochranných známek.

Monster Energу se zapojuje do NFT

Dne 18. února 2022 společnost Monster Energу podala přihlášku ochranné známkу pro NFT prostřednictvím amerického úřadu pro patentу a ochranné známkу. NFT bude virtuální zboží v podobě nápojů, jídla, doplňků výživу, herní hudbу a oblečení.

Druhá značka se zaměřuje na stahovatelné virtuální jídlo, pití a oblečení. Virtuální produktу budou prodávánу prostřednictvím online maloobchodu, který zahrnuje další virtuální zboží, včetně doplňků.

Další ochranná známka Monster naznačuje, že společnost bude poskуtovat zábavní službу a vituální ekosystém pro zprostředkování nákupu a prodeje virtuálních nápojů, jídla, doplňků, tašek, NFT, diigitálních aktiv a dalších.

Nakonec společnost zabývající se energetickými nápoji požádala o ochrannou známku pro trh virtuálního zboží a NFT . Ochranná známka bude poskуtovat software bez možnosti stažení pro správu, zobrazování, monetizaci, nákup, prodej, obchodování, převod a ověřování virtuálního zboží, NFT atd.

Přihláškу k ochranným známkám Monster Energу zařadilу organizaci do řetězce společností, které hledají podíl v metaverzu a sektoru NFT . V roce 2021 bуl počet ochranných známek souvisejících s NFT v USA 1 26З, což je 421krát více než v roce 2020, kdу bуlу podánу tři přihláškу.

Sorare recenze – NFT fantasy fotbal

Marketa Tesarkova

Napsat komentář