Mise Alien Worlds s novými kartami a NFT body

4 min read

Alien Worlds se přesouvá do další fáze svého herního systému na Binance Chain. Zapojení do misí nyní přináší novou sadu karet odměn. Všechny již probíhající mise budou nadále odměňovat karty z první série. Kromě toho byl právě představen nový systém, body NFT, který těžařům poskytuje příležitost získat NFT.

Alien Worlds Missions jsou v podstatě zamčená stakingová okna pro token Trilium. Aby se hráči mohli zúčastnit, musí mít Trilium (TLM) na BNB Chainu (dříve známém jako Binance Smart Chain). Hráči uzamknou TLM za každou loď, kterou chtějí vyslat na misi. Náklady se pohybují od 40 TLM do 2000 TLM na loď, v závislosti na vzácnosti mise. Výplatou za každou misi je statická nabídka tokenů TLM, rozdělená rovnoměrně mezi všechny lodě v misi.

Nové karty odměn přicházejí ve čtyřech raritách, běžné, vzácné, epické a legendární. Každá je spojena s odpovídajícím typem mise. Mise s vyšší raritou vyžadují uzamčení TLM na delší dobu a mají mnohem vyšší buy-in. Například legendární mise vyžadují 2 000 TLM pro každou loď a mise běží 12 týdnů.

Bohužel tyto NFT nemají žádný případ použití. Zdá se, že Alien Worlds vybudovali systém pro generování těchto karet a doufají, že je komunita nějak využije.

NFT body

Alien Worlds NFT Points

Alien Worlds zavedla možnost získat NFT při těžbě. Tentokrát ve formě NFT bodů, pokaždé, když hráč těží, nashromáždí NFT body. Počet bodů je určen z atributu dolu a použitých nástrojů.

Ke každému novému účtu je bezplatně přidělená lopata. Jak sbíráte body NFT, přidávají se také k bodům vaší úrovně. Na každé úrovni (až 10) získáte zdarma speciální NFT ukazující vaše těžařské dovednosti. To sahá od přívěsku Talisman pro zasvěcené až po ‚The Void‘ pro hráče úrovně Oshi Initiate. Dostat se do konečné úrovně vyžaduje 385 440 bodů. A protože hráči hlásí 10 až 30 NFT bodů na důl, může to chvíli trvat!

Rozhraní pro vyplácení bodů je trochu matoucí. Bezplatná sekce NFT je na levé straně a ukazuje váš aktuální postup na úrovni. Vpravo je obchod. A přestože tlačítka mají nápis „Redeem“, to, co ve skutečnosti děláte, je použití bodů NFT k nákupu těchto NFT. Teď, proč by někdo chtěl utrácet své body za nákup Grey Peacemaker, NFT, který lze na trhu získat za dva centy, opravdu nedokážu říct. Ale co, snad je to jen začátek!

Poznámka: Museli jsme aktualizovat svou stránku po každém pokusu o těžbu, abych viděl aktualizované body.

Co je to Alien Worlds?

Alien Worlds je průzkumná a těžební hra, ve které hráči mohou vlastnit půdu, používat nástroje k těžbě Trilia (TLM), herního tokenu, upravovat si své avatary a posílat lodě na mise, aby získali TLM a vzácné NFT. Hráči získávají TLM těžbou a mohou utrácet tokeny za upgradování nástrojů a zbraní. Majitelé pozemků také mohou hráčům poslat své vlastní NFT  .

Hra podporuje blockchainy Wax, Ethereum a Binance, což umožňuje, aby se ekonomiky všech tří řetězců spojily do jednoho. Hráči se mohou přenášet tam a zpět po sítích pomocí oficiálního teleportu.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky

Marketa Tesarkova

Napsat komentář