MicroStrategy, 5 600 registrovaných na konferenci Bitcoin pro Korporace

3 min read

MicroStrategy World Now hostila konferenci Bitcoin pro Korporace. Jedná se o iniciativu organizovanou MicroStrategy online 3. a 4. února, která se ukázala jako velmi zajímavá.

MicroStrategy pořádá konferenci Corporate Strategy Session, kde se společnosti učí, jak integrovat Bitcoin do svých obchodních strategií, a výhody, které přináší. Více než 5 600 uživatelů se zaregistrovalo do Bitcoin pro Korporace, což bylo dost na to, aby server na chvíli spadl.

Bitcoin pro Korporace

Bitcoin pro korporace byl rozdělen do několika fází:

  • Makro strategie BTC, která analyzuje některé aspekty Bitcoinu, jako je uchovávání hodnoty a stav hromadného přijetí;
  • Bitcoinová korporátní strategie, o tom, jak mohou korporace integrovat Bitcoin a výhody, které by získaly, relace, ve které vystoupil generální ředitel Michael J. Saylor;
  • Bitcoin Corporate Playbook (příručka pro korporace), kroky, které by společnost měla podniknout, než začlení Bitcoin do své obchodní strategie;
  • Bitcoin Legal Considerations, panel věnovaný regulačním a právním aspektům Bitcoinu;
  • Bitcoinové finanční aspekty, relace věnovaná finančním aspektům, včetně zdanění;

Zúčastnily se nškteří z důležitých operátorů, jako jsou Binance, Coinbase, Kraken, NYDIG, Fidelity, Genesis, Grayscale, Gemini, Galaxy Digital, Paxos. Stručně řečeno, MicroStrategy shromáždila elitu světa kryptoměn do jediné události, na které všichni hovořili například Jesse Powell (Kraken), Michael Sonnenshein (Grayscale) a Mike Novogratz (Galaxy Digital).

Nejlepší burzy z hlediska objemu v roce 2020

MicroStrategy chce přinést BTC korporacím

Tato iniciativa společnosti MicroStrategy je v souladu s filozofií společnosti a jejího generálního ředitele Michaela Saylora. MicroStrategy byla jednou z prvních společností, která vyšla ven již v srpnu a oznámila, že přijala Bitcoin jako svůj primární uchovatel hodnoty.

Právě 3.2. zakladatel NYDIG Ross Stevens uvedl, že očekává, že do konce roku bude do bitcoinů investováno 25 miliard dolarů institucionálními investory. Tento trend by mohl ovlivnit cenu Bitcoinu, která se již stala býčí a v současné době je nad 37 000 USD.

Roman

Napsat komentář