Kryptomilionářem s pouhými 3 000 USD díky PEPE – takhle to dokázal tento obchodník!

3 min read

Mnoho lidí si klade otázku: Může vstup na kryptotrh skutečně vést k bohatství? Pozoruhodný příklad ukazuje, že je to možné: první investor proměnil investici pouhých 3 000 USD do Pepecoinu (PEPE) a dosáhl fenomenálního zisku, který převyšoval původní investici více než 11 000krát. On-chain údaje ukazují, že odpovídající peněženka má nyní nerealizovaný zisk 30 milionů dolarů, což z ní činí vlastníka největšího množství PEPE mimo burzy.

V dubnu 2023 zajistila adresa peněženky 0x6982508145454Ce325dDbE47a25d4ec3d2311933 přibližně 4,9 bilionu meme coinu PEPE, aktuální hodnota držby je 32 milionů USD. Tím se majitel stal třináctým největším držitelem tohoto tokenu. Token založený na Ethereu zaznamenal od svého uvedení na trh významný nárůst a byl dokonce zalistován na předních obchodních platformách, jako jsou Binance a Coinbase.

Rychlý nárůst hodnoty Pepecoinu přitahuje jak zkušené investory, tak nováčky na trhu. Tento konkrétní úspěšný příběh ilustruje, jak mohou včasné investice do slibných digitálních měn přinést působivé výnosy.

Pepe vzrostl celkem o 340 000 %!

Od začátku roku vykazuje meme coin PEPE s tématem žáby působivou dynamiku růstu. Token zvýšil  hodnotu celkem o 340 000 %. Jen za posledních sedm dní PEPE získal kolem 400% a po nárůstu o 7 % v posledních 24 hodinách se obchoduje za 0,00000756 USD.

Kryptomilionářem s pouhými 3 000 USD díky PEPE - takhle to dokázal tento obchodník!

Přesné důvody náhlého vzestupu PEPE nejsou jasné, ale roli by mohl hrát pozitivní celkový tržní sentiment. Vzhledem k neustálému přílivu kapitálu do Bitcoinu se investoři možná obracejí k menším coinům v naději na vyšší zisky .

Pepe předstihl v tržní kapitalizaci známé kryptoměny jako Sei (SEI), Arbitrum (ARB), Celestial (TIA) a Algorand (ALGO) a nyní se řadí na 39. místo v žebříčku CoinMarketCap s tržní kapitalizací 3,15 miliard USD.

Tento vývoj ilustruje nepředvídatelné výkyvy na kryptotrhu, kde se mohou náhle do popředí dostat i low cap altcoiny. Nedávný úspěch PEPE by mohl inspirovat investory, aby rozšířili své investiční obzory a prozkoumali potenciál menších, méně známých coinů.

Memecoinová euforie

Meme coiny opět přitahují pozornost investorů, zejména těch, které jsou založeny na blockchainu Solana po jejich působivém růstu na konci loňského roku. Za posledních 24 hodin byl segment meme coinů svědkem 16 % zvýšení, čímž jeho celková hodnota dosáhla téměř 65 miliard dolarů.

Kryptomilionářem s pouhými 3 000 USD díky PEPE - takhle to dokázal tento obchodník!

Tento vývoj by mohl naznačovat rostoucí preference drobných investorů, kteří obvykle hledají levnější coiny, aby dosáhli rychlých zisků.

Roman

Napsat komentář