ChainClash: recenze hry

3 min read

Dnešní recenzovanou hrou je ChainClash, která spadá do bojové kategorie a umožňuje uživatelům střetnout se s ostatními uživateli v klasickém režimu PvP (Player vs Player).

Je to hra založená na blockchainu EOS a pro jeho interakci bude nutné použít jednu z podporovaných peněženek, které umožňují provozovat blockchain EOS, například Scatter nebo Wombat.

Prvním aspektem, který okamžitě upoutá pozornost, je možnost hrát zcela zdarma, takže jde o hru se všemi efekty zdarma, i když uvnitř je obchod, kde je možné koupit postavy a předměty užitečné pro vyvíjení postavy.

Za zmínku stojí, že tato hra virtualizovala mnoho slavných postav kryptosveta, jako je Brock Pierce a jeho manželka Crystal Rose nebo Johna McAfeeho. Má dobrou pověst a patří mezi nejoblíbenější hry v komunitě EOS.

Tato hra využívá postavy zvané avatary, které mohou soutěžit ve vyhrazených arénách rozdělených podle síly a úrovně, aby dostaly spravedlivé utkání a střetly hráče stejné úrovně.

Jak vydělat pomocí ChainClash

Další zajímavou funkcí je systém tržiště, který lze nalézt uvnitř hry, kde lze prodávat všechny druhy věcí, od postavy až po nástroje ve hře pro trénování postav atd., což z této hry dělá možný zdroj malých zisků.

Součástí hry je také systém odměn, díky kterému uživatelé během dnů dostanou větší odměny za připojení ke hře. To například umožňuje nakupovat předměty za účelem vývoje postav nebo povzbudit uživatele, aby hráli ještě více.

Před několika měsíci byly vyhlášeny další denní odměny: každý den je k dispozici fond EOS, který je distribuován mezi nejlepší hráče v žebříčku, takže čím vyšší skóre, tím více EOS dostanete. To znamená, že uživatelé budou placeni i jen za účast a hraní hry, což je systém vhodný pro hru „play-to-earn“.

Je to hra, kde je možné něco vydělat i při minimálním úsilí a bez počáteční investice.

Roman

Napsat komentář