Jak investovat do kryptoměn

3 min read

Profesionálních investor do kryptoměn poradil, jak investovat do kryptoměn, na základě jeho zkušeností.

Jak investovat do kryptoměn

Ray Tong, jeden z nejzkušenějších obchodníků, vysvětlil Coinbase strategie, které používá k investování do kryptoměn. Tong koupil svůj první Bitcoin v roce 2011, kdy byla cena téměř 10 dolarů, téměř náhodou, kdyř na toto téma dělal univerzitní studii.

Jeho přístup ke kryptoměnám byl velmi chytrý a pečlivý a Bitcoin od roku 2014 nikdy neprodal:

„Jen jsem kupoval a neprodával.“

Podle něj je důležité mít přesnou a jasnou strategii, aniž by vás chytila ​​nutkání rychle vydělat. V obchodování nejdůležitější stanovit si přesné cíle a sledovat je.

Je také velmi metodický, pokud jde o množství peněz, které mají být investovány, a raději přemýšlí o procentech svého portfolia, které mají být alokovány na různé investice.

„Jakmile toto číslo vymyslíte, můžete jej rozdělit ještě dále na tři části – procento, které chcete v Bitcoinu, procento, které chcete v Ethereu, a procento, které chcete ve všech ostatních mincích“.

Co se týká informací říká, že se spoléhá převážně na Twitter a mnoho influencerů v oblasti kryptoměn. Zejména doporučuje velmi pozorně sledovat zakladatele společností Three Arrows Capital, Su Zhu a Kyla Daviese, Spartan Group a tým společnosti Paradigm.

Ray důrazně doporučuje všem investorům, aby mysleli v kryptoměnách a ne v dolarech nebo jiných fiat měnách:

„Pokuste se najít měnu, které nejvíce věříte, a udělejte z ní svou základní měnu. Nebojte se tedy tolik o hodnotu svého držení v dolarech [ze dne na den], dělejte si starosti s obchodováním, které v konečném důsledku vede k tomu, že získáte více coinů. Mnoho velkých firem to tak začíná dělat“.

Velcí kryptoinfluenceři

Mnoho investorů do kryptoměn stále častěji vyhledává velké influencery, kteří na sociálních médiích, zejména na Twitteru, analyzují scénáře hlavních kryptoměn a radí, na které měny je nejlepší vsadit.

Tweety Elona Muska jsou slavné a jeho doporučení učinily z Dogecoinu, jednu z deseti hlavních kryptoměn.

Velmi populární jsou také rady generálního ředitele společnosti Binance Changpeng Zhaa, stejně jako rady tvůrce blockchainu Tron Justina Suna. Nemluvě o Anthony Pomplianovi.

Téměř vždy správné předpovědi tajemného PlanB, který nedávno předpověděl, že Bitcoin brzy dosáhne hranice 250 000 dolarů, se staly virálními.

Dalším legendárním influencerem je Roger Ver, který si se 735 000 sledujícími říká „Bitcoin Jesus“. Je generálním ředitelem společnosti Bitcoin.com a podílí se také na mnoha digitálních filantropických aktivitách.

Jak těžit Ravencoin

Roman

Napsat komentář