Hunters On-Chain je nyní Free-to-Play s herní postavou zdarma

4 min read

Hunters On-Chain se stala s jejich nejnovější aktualizací hrou Free-to-Play a nabízí všem možnost vyzkoušet si tuto rychlou, bojovou hru. Každý nový hráč dostane zdarma Lovce, který bude vázán na jeho peněženku, i když jej lze přesunout, pokud se ve hře hrají ve 14 různých dnech.

Pokud hráč neodemkne svého bezplatného lovce do 30 dnů od vytvoření, hra mu lovce odstraní z  peněženky a hráč bude muset začít znovu s novým lovcem!

Hunters On-Chain je nyní Free-to-Play s herní postavou zdarma

 Hunters On-Chain: Hrajte a vydělávejte

Hunters On-Chain je nyní Free-to-Play s herní postavou zdarma

Hráči získávají hraním Hunters On-Chain BGEM a umístěním na prvních 3 pozicích. Poté používají BGEM k nákupu truhel, které mohou obsahovat shards, vybavení a dokonce i samotné lovce. Všechny tyto položky jsou obchodovatelné NFT. Hráči používají shards k levelování lovců. V budoucnu je bude možno použít k vytváření nových lovců.

Úroveň a vzácnost lovce ovlivňují množství BGEM získaných hraním. Takže zatímco běžní lovci budou vydělávat mnohem méně než jejich vzácnější protějšky, stále je možné hrát a vydělávat s Hunters On-Chain.

Kromě toho jsou některé herní režimy nyní brány podle úrovně lovce. Bounty Hunter je přístupný pouze lovcům úrovně 3 a vyšší, Boss Hunter vyžaduje úroveň 5 a Hardcore Hunter je uzavřen do úrovně 7.

Boomland nedávno spustil svůj BOOM token, který se používá k upgradu lovců. Také rozdali tokeny  BOOM všem, kdo drželi lovce a neuváděli je k prodeji.

Hunters On-Chain je k dispozici prostřednictvím webového prohlížeče nebo na mobilu s aplikacemi pro Android i iOS . Tak co vám brání? Je čas lovit!

Hunters On-Chain je nyní Free-to-Play s herní postavou zdarma

Co je to Hunters On-Chain

Hunters On-Chain je fantasy, top-down, příležitostná, PVE akční hra s několika různými herními režimy.

V režimu PvE každý zápas obsahuje čtyři hráče, kteří bojují s monstry a postupují na vyšší úroveň. V režimu lovu trvají zápasy dvě minuty, přičemž první místo získá ten, kdo za tu dobu získal nejvíce zkušeností, nebo ten, kdo přežije jako poslední – podle toho, co nastane dříve. Každý hráč začíná zápas na úrovni 1 s plným počtem životů. Jak zabíjejí monstra a chytají hvězdy, které padají, hráči získávají zkušenosti. Získejte dostatek zkušeností a postoupíte na vyšší úroveň a získáte právo vybrat si mezi dvěma náhodnými promo akcemi. Tyto akce zahrnují standardní vylepšení, jako je zvýšené poškození, větší dosah útoku a více životů, stejně jako speciální schopnosti jako Damage Reflect a Demon Pact.

Jak zápas pokračuje,  monstra jsou stále vynalézavější. Takže jen snažit se schovat a přežít zápas opravdu není životaschopná taktika. Hráči se musí aktivně dostat na bojiště a zvyšovat svou úroveň. Monstra se obvykle rodí v rozích mapy. Uprostřed se nachází léčivé náměstí, které lze navštívit kdykoli.

Mezi další režimy patří Boss Hunt, který vyžaduje, aby se hráči pokusili porazit draka Boss po zvýšení úrovně, a Bounty Hunter, což je boj s 10 postavami, FFA bez zvyšování úrovně během zápasu.

Hráči mohou získávat tokeny BGEM hraním zápasů. Poté mohou pomocí BGEM zakoupit truhly obsahující náhodné artefakty a shardy lovců. Hráči také potřebují tokeny BOOM, aby zvýšili úroveň svých lovců.

Hunters On-Chain je možné hrát prostřednictvím webové stránky nebo pomocí oficiální aplikace na zařízeních Android a iOS.

Chcete-li se dozvědět více o Boomland a Hunters On-Chain, navštivte web Boomland.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář