Hra podle kultovního serálu Walking Dead dnes spouští veřejný playtest

4 min read

Mrtví znovu vstávají v nadcházejícím veřejném testu hry Walking Dead Empires! Díky rozšířené mapě, možnosti používat NFT a možnosti PvP by tento test hry měl nabídnout podstatně více obsahu než jejich alfa verze minulé léto!

Tento test hry, oficiálně známý jako zimní demo The Walking Dead Empires (TWDE), začíná dnes 20. března 2023 a potrvá dva týdny. Hratelné na PC nebo Mac, kdokoli s účtem Gala Games se může připojit!

I když je tento playtest otevřený pro každého a nejsou vyžadovány žádné NFT, každý, kdo vlastní Land nebo Hero NFT, získá nějaké výhody. Ti, kteří vlastní Land NFT, budou moci odemknout vyšší úrovně velitelství. Majitelé Hero NFT budou automaticky přiřazeni ke hře podle jejich hrdiny s nejvyšší vzácností. Když budou hrát „Zimní demo“, jejich hrdina získá permanentní „Zimní demo XP“. To není totéž jako běžná zkušenost pro Heroes, ale v budoucnu to poskytne určitou výhodu.

Každý, kdo nevlastní Hero NFT, bude mít pár postav na hraní, ale nezíská žádné trvalé zkušenosti.

Hra podle kultovního serálu Walking Dead dnes spouští veřejný playtest

Tento playtest obsahuje 81 zón, což je významný nárůst oproti 9 dostupným během pre-alfa. Větší mapa nabízí více typů zemí a také PvP bojiště. Koneckonců, lidé jsou skuteční monstra, že? Kromě jiných lidí se ale hráči budou muset utkat také s nemrtvými, z nichž někteří jsou nebezpečnější než standardní Walkeři. A někdy se chodci mohou dokonce shromáždit do velkých stád, což představuje nebezpečí i pro ty nejostřílenější hráče!

Budova základny dostává také nový rozměr. Jak hráči budují větší základny, mohou si nárokovat další blízká území – včetně těch, která již vlastní jiní hráči! Najít skupinu, se kterou budete stavět, se tedy může ukázat jako mnohem lepší možnost, než se do toho pouštět sám. A aby se podpořilo sdružování, hráči budou moci vytvářet aliance až o 20 členech. Hráči mohou také umístit craftovací stanice pro vytváření lepších a složitějších předmětů.

Hra podle kultovního serálu Walking Dead dnes spouští veřejný playtest

Co je Walking Dead: Empires?

Walking Dead: Empires je strategická hra pro více hráčů, která se odehrává ve vesmíru Walking Dead. Hráči přežijí apokalypsu bojem s chodci a budováním základny. Když hráči vylepšují svou základnu, musí ji bránit proti vlnám zombie, kteří chtějí zbořit zdi a zničit vlajku základny. Hráči mohou také vlastnit speciální NFT, jako jsou kovárny, laboratoře a nábytek. Umístěte tyto NFT do své základny, abyste získali další bonusy nebo funkce.

Hra nabízí různé zbraně na blízko a na dálku, z nichž mnohé (pokud ne všechny) mohou hráči vyrobit. Každá zbraň přichází s vlastní sadou speciálních útoků. Hráči sklízejí a uklízejí materiály, které mohou použít při tvorbě a budování základny. Ve hře Walking Dead: Empires mohou hráči také vlastnit půdu. Čím větší pozemek, tím více spojenců se k vám může připojit. Běžná spiknutí mohou mít až tři hráče v alianci, zatímco staré spiknutí může podporovat až 50!

Hra bude obsahovat PvP. Bude mít také příležitosti k výdělku prostřednictvím akumulace DeadCoinů, tokenu na Ethereum. Walking Dead: Empires je součástí ekosystému Gala Games .

Nejlepší blockchainové hry: Přehled 2023

Roman

Napsat komentář