Eternal Dragons se připravují na turnaj

4 min read

První oficiální PvP turnaj pro Eternal Dragons začíná na konci března. S prize pool přes 15 000 USDC je to skvělá hra a příležitost k výdělku pro začínající krotitele draků!

Eternal Dragons nedávno představili PvP do své automatické bitvy s dračí tématikou. Nyní se připravují na pořádání svého prvního oficiálního turnaje s velkým prize poolem a novou funkcí známou jako Player Cards.

Turnaj Alpha Eternal Dragons

První oficiální turnaj pro Eternal Dragons probíhá od 31. března do 2. dubna. Tento turnaj nabízí hráčům 128 slotů. Sto z nich lze zakoupit za 5 tokenů SOL a zbývajících 28 je vyhrazeno pro partnerské akce.

Očekává se, že vstupenky se začnou prodávat příští týden, přičemž přednostní přístup mají ti, kteří mají 35 nebo více Genesis Dragons, a 25 nejlepších hráčů z první sezóny Alpha PvP League. Turnaj je vyřazovací a nejlepší ze zápasů jdou do finále.

Priye pool zahrnuje 15 000 USD plus částku utracenou za vstupenky. Nejlepších 64 hráčů obdrží ceny, přičemž na první místo půjde minimálně 3 000 USD! Což je docela pěkná cena!

Chcete-li zobrazit úplný seznam pravidel turnaje, přečtěte si oficiální příspěvek na blogu .

turnajový prize pool
turnajový prize pool

Hráčské karty

Eternal Dragons také představuje hráčské karty. Ty dostane každý hráč, který se zaregistruje do turnaje Eternal Dragons. Každý účastník obdrží 100 karet, které sledují statistiky daného hráče. Tyto karty také představují vklad v turnaji. Mohou být rozdány komukoli. Každý, kdo je držitelem karty, se podílí na všech cenách, které daný hráč vyhraje!

To je poměrně zajímavá a jedinečná funkce. Těším se na to, jak hráči tyto karty využijí a jaké trhy se kolem nich mohou vyvinout.

Jako další bonus držení karty hráče poskytuje vlastníkům přístup k alfa verzi Eternal Dragons.

Eternal Dragons se připravují na turnaj

Co je to Eternal Dragons

Eternal Dragons  je automatická bitevní hra postavená na blockchainu Solana s draky jako bojovými jednotkami. Díky mnoha různým třídám, schopnostem založeným na pozici a příbuzným prvkům Eternal Dragons jistě nabízí spoustu prostoru pro různé strategie a sestavování týmů. Draci mají základní statistiky životů, elementární síly (magické poškození) a fyzické síly (fyzické poškození).

Jednotky v Eternal Dragons mají navíc řadu dalších atributů, které ovlivňují jejich bojové schopnosti. Nejprve má každý výchozí dovednost. Toto je základní a nejčastěji používaná dovednost tohoto draka. Může to být útok, léčení, buff/debuff nebo dokonce nějaká kombinace. Jednotky mají také přednostní statistiky, které preferují. Na tom bude záležet, když hráči přidají předměty k jednotkám, protože přiřazení předmětů k hlavním statistikám poskytne lepší bojovou hodnotu. Draci mají také sady dovedností a třídní dovednosti. Skill Set je sbírka schopností. Tyto schopnosti mohou používat pouze draci s odpovídajícími sadami dovedností. A jak asi tušíte, třídní dovednosti jsou specifické pro určité dračí třídy.

Každá třída Dragon má také určité další třídy, se kterými se ráda spáruje. Tito jsou známí jako „sousední draci“. Sousední draci sdílejí sady dovedností. A budou mít tendenci mít třídní dovednosti a schopnosti, které spolu dobře ladí. Draci také dostávají bonusy ze sdílení příbuznosti se spoluhráči. Každé NFT má přidruženou afinitu, jako je Země, Vzduch nebo Prázdnota.

Při sestavování týmů a hraní hry je tedy určitě třeba hodně zvážit! Eternal Dragons se snaží připojit k řadám her eSports s podporou web3 a poskytování strategické hloubky je důležitou součástí toho, aby to fungovalo.

Chcete-li se dozvědět více o Eternal Dragons, navštivte jejich webovou stránku.

Nejlepší blockchainové hry: Přehled 2023

Roman

Napsat komentář