Hra Drunk Robots přidává závody drunk races

3 min read

Metavrzum Drunk Robots oznámilo, že hráči nyní mohou kupovat auta pro své roboty, aby mohli závodit a vydělávat více JUNK a METAL tokenů. Uživatelé nyní spoléhají na drunk carts v závodech drunk races.

Drunk Robots již mají dvě minihry a pasivní stakingové možnosti, jak vydělat METAL a JUNK. A nejnovějším přírůstkem do jejich repertoáru je pasivní závodní akce s názvem Drunk Races.

V závodech si hráči vyberou auto a robota, aby se zúčastnili závodů. Hráči se mohou účastnit závodů, jak často chtějí, i když to vyžaduje zaplacení poplatku.

První místo obdrží 80 METAL, druhé 40 a třetí 20.

Přestože počáteční prodej Robotů je nyní u konce, na tržišti je stále k dispozici několik nekoupených vozíků za 15 000 METAL. Co se týče vozíků, jejich vyražení stálo 500 METAL.

Podle vývojářů jsou vozy vyráběny s náhodnými statistikami včetně stability, rychlosti, přesnosti a ujetých kilometrů. Všechny aspekty ovlivňují výsledky závodu kromě ujetých kilometrů.

Koneckonců, počet najetých kilometrů určuje, jak daleko může vozík ujet, než bude potřeba opravit/upgradovat. Vozíky se dodávají v pěti různých typech (člun, dřevěná bedna, křeslo, sud a lednice) s pěti možnými sadami kol.

Opilí roboti Metaverse přidává opilé rasy

Jak vývojáři zdůraznili, tato počáteční sbírka vozíků je omezena na 2 000 celkem. Z nich bude 1 350 běžných, 450 vzácných, 150 epických a pouze 50 legendárních. Vozíky jsou k dispozici k ražbě na stránce Drunk Races.

Drunk Robots

Drunk Robots je blockchainová hra, která představuje bláznivé roboty jako hlavní protagonisty jejího budoucího světa Los Machines. Vaším úkolem je přežít a zmocnit se města zaplaveného opilými, roboty, jejichž jedinými zájmy jsou pivo a násilí.

Ekonomika ve hře je poháněna systémem dvou tokenů; METAL a JUNK. Token METAL je hlavní nástroj a žeton ve hře a hráči s ním budou moci také odemykat speciální vylepšení a režimy.

MetaMask rozšiřuje institucionální službу o úložiště

Roman

Napsat komentář