Top move-to-earn hry – jak vydělat peníze fyzickými aktivitami

4 min read

Move-to-earn jsou hry, které svým uživatelům platí za cvičení pohybových aktivit, jako je chůze, jízda na kole nebo jiné způsoby. Čím více času strávíte v pohybu, tím více můžete vydělat.

Tento koncept „FitnessFi“ je rychle rostoucím segmentem Web3, který uživatelům umožňuje kontrolovat a zpeněžit jejich osobní údaje.

Cvičební gamifikace není novinkou. Koneckonců, hry jako Pokemon Go a Wii Sports jsou o hráčích, kteří se pohybují. Spouštění her typu move-to-earn na blockchainu však umožňuje vývojářům vkládat kryptoměny a nezaměnitelné tokeny (NFT) jako finanční zdroje a odměny.

Hráči mohou vydělávat ve hře kryptoměny, které lze směnit za skutečné fiat měny, a poskytnout tak hmatatelné odměny za jejich účast, místo aby jednoduše platili za hraní hry.

S ohledem na to jsme vybrali 4 hry, které si investoři kryptoměn mohou stáhnout a pokusit se vydělat peníze na svou fyzickou aktivitu.

3 move-to-earn hry k vydělávání peněz

STEPN

První na seznamu je STEPN, lifestylová aplikace Web3 se zábavnými sociálními prvky a designem gamifikace.

Ke hře je nutné zakoupit si NFT boty a s ní může uživatel chodit nebo běhat a získávat tokeny GST, které lze použít k povýšení nebo vytvoření nových bot.

Hráč si může vybrat, zda si své boty pronajme nebo prodá na tržišti v aplikaci. Mezitím jsou příjmy uživatelů GST uloženy v peněžence aplikace, která má vestavěnou funkci pro směnu.

STEPN vytvořil Find Satoshi Lab, fintech studio se sídlem v Austrálii. Tým vyhrál v roce 2021 Solana Ignition Hackathon Gaming Track a je součástí skupiny DeFi Alliance Gaming.

Genopets

Genopets byla první Free-to-Play a Move-to-Earn NFT hra vytvořená na blockchainu Solana.

Hra kombinuje kroky uživatelů z jejich mobilního zařízení s blockchainovou ekonomikou Play-to-Earn, takže hráči mohou vydělávat kryptoměny a přitom prozkoumávat Genopets tím, že se vyvíjejí a bojují s jinými Genopety.

Tímto způsobem se Genopets snaží spojit šlechtění a evoluci Tamagotchi, trénink a boj s Pokémony a sociální a kondiční pobídky.

Hráči hry získávají za svou aktivitu token GENE, který je také tokenem řízení a je možné je stakovat. Držitelé GENE získají exkluzivní přístup k novému obsahu, mají hlasový design ve hře a mohou se účastnit speciálních komunitních výhod, jako jsou airdropy.

Dustland runner

Ve hře Dustland Runner hráči sledují příběh, který se odvíjí jako audiokniha, ale není to jen příběh. Je to proto, že aby hráči sledovali příběh, musí chodit, běhat nebo se nějakým způsobem pohybovat.

Hráči hry jsou odměňováni v tokenu DOSE, který je srdcem gamifikovaného fitness ekosystému OliveX, producenta hry.

Hráči tak dostanou DOSE za plnění úkolů v Dustland a také v dalších hrách, které OliveX vydá.

Advokátní kancelář v New Yorku odhalila nelegální síť bitcoinových automatů

Roman

Napsat komentář