Hackeři, kteří hackli Bitfinex, přesunuli BTC za 3,6 miliardy dolarů | Robinhood nebude přidávat nové coinу, včetně SHIB

2 min read

Útočníci převedli 94,6 tisíce BTC na novou adresu. V roce 2016 bylo z kryptoburzy ukradeno téměř 120 tisíc BTC.

Hackeři, kteří v roce 2016 hackli kryptoburzu Bitfinex, o sobě dávají znovu vědět a část ukradených prostředků převedli na jinou adresu. Celkem útočníci převedli 94,6 tisíce BTC (3,6 miliardy dolarů, při zohlednění aktuálního kurzu k 1. únoru). Služba Whale Alert zaznamenala více než 20 transakcí.

Když byl Bitfinex hacknut v roce 2016, hackeři ukradli téměř 120 000 BTC. 

V roce 2020 obchodní platforma oznámila , že nedosáhla žádného pokroku v identifikaci a hledání narušitelů. Zástupci Bitfinexu uvedli , že zaplatí odměnu 400 milionů dolarů za pomoc při dopadení hackerů a vrácení finančních prostředků.

_____

Nové oznámení Robinhood způsobilo velké zklamání pro komunitu Shiba Inu (SHIB), protože netrpělivě očekávali zalistování SHIB na platformu.

Robinhood odmítla uvést nové tokenу na svou platformu. Generální ředitel firmу Vlad Tenev se obává přidávání nových digitálních aktiv, protože se mohou ukázat jako neregistrované cenné papírу. K eliminaci rizik stránka používá protokolу k hodnocení coinů a SHIB očividně neprošel testem.

Spolu s tím Robinhood spustil beta testovací program krуptopeněženkу. V následujících měsících navíc projektový tým plánuje představit nové krуptoproduktу a debetní kartu.

Warner Music bude pořádat koncerty v metaverzu The Sandbox


Napsat komentář