Axie Classic odhaluje hlavní aktualizace na březen

3 min read

Axie Classic vydává velkou aktualizaci, která má všechny hráče spojit a učinit hru ještě poutavější. Zde je to, co je na skladě.

Guilds dorazí v Axie Classic

Axie Classic poprvé ve své 6leté historii představí guildy – virtuální skupiny ve hře. Tato funkce je zaměřena na podporu pocitu komunity, kde se hráči mohou navzájem podporovat, vyměňovat si strategie a společně oslavovat úspěchy. Klíčovým aspektem, na který se můžete těšit, je Guild Chat, který bude spuštěn později, aby se zlepšila komunikace mezi členy guildu.

Axie Classic odhaluje hlavní aktualizace na březen

Trezor a Pokladnice

Aktualizace také zavádí Guild Axie Vault, který umožňuje členům sdílet Axies a spolupracovat na strategiích pro vzestup v žebříčku Guild Leaderboard. A co víc, guild pokladnice vyplatí 70 % sezónních odměn mezi členy na základě jejich zapojení, přičemž zbývajících 30 % bude spravovat vedení guildu. Podrobné články podpory, které naleznete na oficiálním webu projektu, provedou hráče těmito novými systémy.

Dvoufázové zavádění

Aktualizace guildů bude probíhat ve dvou fázích, počínaje 7. březnem, kdy hráči mohou vytvářet guildy a vstupovat do nich. Vše bude uzavřeno na konci března debutem 1. sezóny Guild Leaderboard. Také se otevře registrace do Velkého turnaje, která připraví půdu pro soutěžní hru.

Balancování a progrese

Axie Classic se zaměřuje na vyvažování pro stabilní zážitek bez chyb s postupem prostřednictvím nových funkcí, jako jsou systémy Guild a režimy 2v2. Hra také zavede vertikální postup prostřednictvím upgradů součástí a spotřebních doplňků, aniž by to narušilo výsledky bitvy.

Tokenomika a odměny

SLP směřuje ke zvýšenému spalování, přičemž 8,5 milionu SLP již bylo uloženo a 6,2 milionu spáleno v Premium Coliseum. AXS bude odměňovat špičkové hráče a poskytuje robustní systém odměn pro hráče i cechy. 

Komunita a neustálé zlepšování

Není pochyb o tom, že všechny tyto aktualizace odrážejí závazek Axie Classic ke komunitě a inovacím v čele s postavami jako paladinIII. Jak hra vstupuje do této nové kapitoly, zůstává odhodlána zlepšovat hráčský zážitek.

Roman

Napsat komentář