Dynamo Kyjev bude obchodovat NFT na Binance

3 min read

Ukrajinský profesionální fotbalový klub Dynamo Kyjev oznámil, že bude prodávat vstupenky na nadcházející sezónu jako nezaměnitelné tokeny (NFT) na Binance NFT trhu.

Sektor NFT zaznamenal v roce 2021 exponenciální růst, protože hudebníci, umělci a dokonce i sportovní týmy nyní využívají nový nástroj, aby vydělali více peněz a přiblížili se svým fanouškům.

Dynamo Kyjev se stává nejnovějším sportovním týmem, který využívá NFT. Ukrajinští fotbaloví šampioni oznámili, že tým uvede NFT vstupenky na nadcházející sezónu. Tým využije amerického blockchainového partnera Moonwalk.

Co je PancakeSwap? Jak DEX používat a vydělávat

Dynamo Kyjev se zapojuje do sektoru NFT

Dynamo Kyjev se připojí ke kampani 100 Creators Campaign, která zahájí trh s NFT na Binance v průběhu června. Díky tomu je fotbalový tým prvním významným sportovním klubem na světě, který prodává vstupenky ve formě NFT a sběratelských předmětů a budou se prodávat výhradně na Binance NFT trhu.

Uvedení NFT vstuprnek má začít v červnu 2021. Ředitel společnosti Binance Eastern Europe Gleb Kostarev se k partnerství vyjádřil slovy: „Dynamo Kyjev má vynikající historii a jednu z největších fanouškovských základen na Ukrajině.“

Fotbalový tým plánuje v budoucnu prodat zhruba 25 procent svých vstupenek na domácí zápasy jako NFT. Fanoušci si budou moci zakoupit NFT a získat vstupenky na zápasy i exkluzivní ceny. Viceprezident Dynamo Kyjev FC Mark Ginzburg věří, že tento krok učiní z klubu technologického lídra evropského fotbalu.

„Vždy se budeme snažit poskytovat fanouškům Dynama ty nejaktuálnější a nejefektivnější služby a nástroje, budeme pracovat pouze s uznávanými lídry v oboru.

Proto byly naše NFT vstupenky vyvinuty jednou z předních amerických společností Moonwalk a platformou pro jeho implementaci bude trh NFT na Binance.“

Platforma Moonwalk vyvíjí digitální ekonomiku Dynama již od ledna.

„Tokenizace legendárního klubu není poctou módě a využívání oportunistického hypu. Máme dobře vypočítanou strategii a sledujeme jasný cíl – udělat z Dynama, nejlepšího klubu na Ukrajině, největšího technologického lídra evropského fotbalu během příštích dvou let.“

Dynamo plánuje nabídnout více než čtvrtinu svých lístků na domácí zápasy jako NFT. I během kratší sezóny 2019–20 se týmu podařilo prodat více než 400 000 lístků na zápasy v Kyjevě, kde se nachází jeho stadion Olimpijskij o kapacitě 70 000 míst.

Roman

Napsat komentář