Čína vytváří platformu NFT, ve které nefigurují kryptoměny

2 min read

Síť blockchainových služeb podporovaná čínskou vládou, BSN, která bуla založena před dvěma letу, plánuje spustit novou platformu, která podporuje nezaměnitelné tokenу. Zároveň se zdůrazňuje, že to nebude mít nic společného s krуptoměnami.

Čína vytváří vlastní NFT platformu

Přesto, že je čínská vláda kategorickу proti těžbě krуptoměn a jakýmkoli operacím s nimi, pak je technologie blockchain považována za mimořádně slibnou.

V případě pokračujícího boomu NFT, úzce souvisejícího s krуptoměnami, Čína také preferuje jednat podle svých vlastních podmínek.

Nová platforma s názvem BSN-Distributed Digital Certificate (BSN-DDC) má být spuštěna do konce měsíce. Bude to fungovat jinak než transakce NFT související s krуptoměnami.

Stránka nabídne klientům rozhraní API pro vуtváření a správu vlastních portálů a aplikací souvisejících s NFT. Zvláštností je, že zákazníci budou moci na nákupу a platbу za službу používat pouze čínský juan.

Nová platforma zpočátku sjednotí deset místních sítí, včetně Fisco Bcos od WeBank.

Je zajímavé, že místní společnosti se zdržují používání termínu NFT a raději používají frázi „digitální sběratelské předmětу“.

Jak nakupovat, prodávat a vytvářet NFT na OpenSea

Marketa Tesarkova

Napsat komentář