Chainlink: 10 největších velryb nyní drží 63,3% nabídky LINK v oběhu

2 min read

Prvních 10 největších velryb nyní drží 63,3% cirkulující nabídky Chainlink (LINK). Vyplývá to z dat sdílených platformou Santiment, která rovněž poukazují na to, že se i přesto jedná o nejnižší procento cirkulující nabídky LINK, které drží uvedených 10 největších velryb, od zahájení projektu v roce 2017.

chainlink,
zdroj: Twitter

Z grafu sdíleného výše lze pozorovat, že uvedené velryby držely v lednu letošního roku zhruba 67,5% cirkulující nabídky LINK. Stejné velryby navíc během čtvrtého čtvrtletí roku 2020 držely zhruba 69%. Zdá se, že vidíme povzbudivý a pokračující trend přerozdělování LINK od velryb k dalším držitelům.

Cenová akce Chainlink

Pokud jde o cenovou akci, Chainlink je stále v medvědím teritoriu, protože se obchoduje pod 50denním, 100denním a 200denním klouzavým průměrem, jak je uvedeno v grafu níže. Chainlink se navíc v současné době obchoduje v sestupném trojúhelníku s oblastí podpory 15 dolarů, která byla vytvořena 23. května a 22. června.

Chainlink: 10 největších velryb nyní drží 63,3% nabídky LINK v oběhu

Také z grafu lze pozorovat následující:

  • Chainlink má další podporu na současné úrovni 18 dolarů
  • Denní objem obchodování klesá
  • Denní MACD také potvrzuje snížený zájem o obchodování Chainlink
  • Denní MFI a RSI jsou na neutrálním území
  • Kříž smrti je stále ve hře, přinejmenším do doby, než se LINK podaří obchodovat nad 50denním klouzavým průměrem

Stejně jako u všech analýz altcoinů, jako je Chainlink, je obchodníkům a investorům třeba připomenout, aby při obchodování LINK na různých derivátových platformách sledovali náhlé pohyby cen Bitcoinu v obou směrech.

Jak těžit TRON: Kompletní návod, predikce

Roman

Napsat komentář