Blockchain WAX odhalil plán pro rok 2024

4 min read

Plán pro rok 2024 blockchainu WAX uvádí řadu různých nadcházejících funkcí – Cloud Wallet, Blockchain Protocol, Marketplace a Gaming. Mezi uvedené milníky patří upgrade tokenomiky, mobilní spuštění Cloud Wallet, spuštění tržiště vStrike Marketplace, zahájení otevřené beta verze Spin Tycoon a další.

Tým WAX Blockchain oficiálně odhalil svůj plán pro rok 2024, který obsahuje různé milníky napříč jeho mnoha divizemi.

Cloudová peněženka

Tým Cloud Wallet se chystá oficiálně nasadit svou dApp jako nativní mobilní aplikaci pro zařízení iOS a Android v prvním čtvrtletí roku 2024, aby byla uživatelsky přívětivější a přístupnější. Ve stejném čtvrtletí se vývojáři mohou těšit na spuštění Unity SDK 2.0, aktualizovanou verzi, která se bez problémů integruje s mobilními aplikacemi Cloud Wallet, s průvodcem pro vývojáře, který také pomůže integrovat peněženku s desktopovými a mobilními dApps. Pokud jde o další 3 čtvrtletí příštího roku, tým plánuje spuštění prémiové služby WAX, podpory sidechainů, sociálních funkcí spolu s dalšími příručkami pro vývojáře a optimalizacemi.

Blockchain protocol

Tato divize plánuje oficiálně spustit upgrade tokenomiky a Node Launcher v Q1, stejně jako vylepšení  proof-of-concept RAM a užitečné vývojářské příručky. Tým již minulý měsíc odhalil upgrade tokenomiky, jehož prostřednictvím se zavádí nový model, který obsahuje variabilní inflaci a volitelné poplatky za platbu za transakci, což uživatelům poskytuje efektivnější způsob provádění transakcí metodou stakingu, kterou je WAX ​​známý. Od Q2 a dále je v plánu vydat Side Chain Launcher, EVM Side Chain Launcher, vylepšení RAM, upgrade Antelope 5.0, více vývojářských průvodců, mechanismus Instant Finality pro Antelope a různé optimalizace tokenomiky.

Tržiště

Tržiště pro obchodování se skiny Counter-Strike 2 nazvaný vStrike Marketplace se oficiálně spustí v 1. čtvrtletí, aby hráčům poskytl „bezpečnou, transparentní a decentralizovanou platformu“, prostřednictvím které prý budou moci „bezproblémově a důvěryhodně obchodovat se skiny“.” Ve stejném čtvrtletí se jejich platforma NFT, vIRL Marketplace, dočká určitých vylepšení, přičemž divize bude také vydávat vývojářské příručky, které pomohou při vývoji nezaměnitelných a zastupitelných tokenů pro hry. Ve druhém čtvrtletí bude uvedena služba Universal Listing Service, která pomůže vytvořit „decentralizovanou kontrolu a odolnost vůči spoléhání se na provozovatele tržišť třetích stran“. Sociální funkce se dostanou na tržiště vIRL ve 3. čtvrtletí, zatímco ve 4. čtvrtletí se uvádí, že tyto nové přírůstky budou obsahovat další vylepšení.

Hraní

V neposlední řadě obsahuje plán také podrobnosti od herní divize, Tyranno Studios, pro 3 jejich hry za první 2 čtvrtletí roku: Blockchain Brawlers, Music Mogul a Spin Tycoon.

V 1. čtvrtletí 2024 bude uveden turnaj šapiónů sezóny 1 B.E.S.T. v Blockchain Brawlers s prize poolem 10 000 WAXP, po kterém začne B.E.S.T. Sezóna 2. V rámci partnerství s Amazon Prime Gaming bude Blockchain Brawlers nabízet další slevy.

Pokud jde o blockchainovou tycoon hru Music Mogul, studio plánuje v 1. čtvrtletí spustit týdenní globální streamovací soutěže, zatímco v 2. čtvrtletí přijde na řadu uvedení nových lyrických žánrů, přepracování žebříčku, Burning Cred Comp 2.0 a nové vyšší úrovně Crew and Gear.

Spin Tycoon má být spuštěn v otevřené beta verzi v 1. čtvrtletí, přičemž během stejného čtvrtletí se plánuje přidání 3 nových kasin. Ve 2. čtvrtletí se titul dostane na mobilní zařízení prostřednictvím obchodu Google Play Store a Apple App Store, zároveň uvede další kasina a odstartuje žebříčkové soutěže. 

Roman

Napsat komentář