Bitcoin Equalizer a Bitcoin Supersplit: dva nové krypto podvody

3 min read

Bitcoin Equalizer a Bitcoin Supersplit jsou jen dva z posledních podvodů, které se snaží zneužít název Bitcoin. Tyto podvody jsou téměř vždy strukturovány stejným způsobem: slibují snadné a bezrizikové peníze s malými investicemi, které vydělají velké sumy peněz.

Ve skutečnosti pokaždé, když to někdo slíbí, lže a pokud tak učiní s tím, že žádá o peníze pod falešnou záminkou, pak vás podvádí.

Srovnání dvou webů Bitcoin Equalizer a Bitcoin Supersplit ukazuje, že jsou téměř identické, protože ve skutečnosti jde pouze o dvě různá jména pro stejný podvod. Stejný podvod již byl v minulosti navržen pod desítkami jiných jmen, ale v zásadě je vždy stejný: zneužívání pozitivního sentimentu značky Bitcoin zcela nelegitimním způsobem slibují rychlé a podstatné zisky s hypotetickým automatická platforma pro obchodování s kryptoměnou.

Ve skutečnosti tato platforma ani neexistuje, protože je to jen lež, která má nalákat naivní lidi k přesvědčení, že někdo díky platformě za krátkou dobu vydělal spoustu peněz. Tyto platformy navíc na světě nijak neexistují. Ačkoliv existují softwary pro automatické obchodování, nejsou bezrizikové, vyžadují obrovské množství kapitálu a generují výnosy, které nejsou konstantní, rychlé a obzvláště ne vysoké.

Dokud generují výnosy v souladu s klasickými výnosy trhu, nebo dokonce o něco vyšší (například 20% ročně), mohou být tyto platformy legitimní, ale když slibují zcela absurdní výnosy, například 1% denně, nebo dokonce 20% za měsíc, jsou to určitě podvody.

Arbitly: téměř dokonalý krypto podvod

Údajné odměny Bitcoin Equalizer a Bitcoin Supersplit

Například web Bitcoin Equalizer nestydatně lže, když tvrdí, že vyhrál první cenu v kategorii obchodního softwaru UK Trading Association (která vůbec neexistuje). Totéž platí pro web Bitcoin SuperSplit, který tvrdí, že vyhrál cenu USA Trading Association, která rovněž neexistuje.

Rozpoznání těchto podvodů je proto celkem jednoduché: jednoduše si pečlivě přečtěte a zkontrolujte pravdivost toho, co tvrdí. Při první lži je důvěryhodnost pryč.

Bitcoin Secret: na webu se objevil nový podvod

Roman

Napsat komentář