KryptoDnes – Play2Earn Hry, Umělá Inteligence

Play-to-Earn hry, Umělá Inteligence – získejte přehled o novinkách na trhu

Antminer S19 XP, nejvýkonnější bitcoinový ASIC na trhu

2 min read

Přední výrobce bitcoinových těžebních zařízení, Bitmain, odhalil dosud nejvýkonnější ASIC na těžbu Bitcoinu. Nový Antminer S19 XP se může pochlubit až 140 terahash za sekundu (TH/s) a spotřebuje o 27 % méně elektřiny na terahash než nejefektivnější a nejziskovější bitcoinový ASIC současnosti.

Antminer S19 XP – o 27 % nižší spotřeba na Terahash

Antminer S19 XP, nejvýkonnější bitcoinový ASIC na trhu

Nový ASIC bude mít spoustu výpočetního výkonu, se 140 TH/s to bude nejvýkonnější těžební zařízení, které bylo dosud na trh uvedeno. Specifikace ukazují, že účinnost je 21,5 joulů na terahash (J/TH), což je podstatně účinnější než 29,5 J/TH u S19 Pro. S19 XP nejenže spotřebuje o 27 % méně elektřiny na terahash, ale také poskytuje o 37 % vyšší hashovací výkon na kilowatthodinu (kWh). S19 XP využívá těžební algoritmus SHA256 a má spotřebu energie 3 010 wattů.

Podle oznámení budou stroje dostupné široké veřejnosti v červenci 2022.

Bitmain Antminer S19 XP se také může pochlubit 5nanometrovou (5nm) čipovou technologií, polovodiče pocházejí z Tchaj-wanu.

Antminer S19 XP, nejvýkonnější bitcoinový ASIC na trhu

Bitmain vyrábí limitovanou edici zeleného Antmineru S19 XP a kompenzuje 100 % uhlíkové stopy spojené s výrobou a prvním rokem provozu těchto minerů nákupem uhlíkových kompenzačních kreditů.

Jak vytvořit NFT a prodávat jej – Rarible návod

Roman
Kliknutím ohodnotíte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *