Alien Worlds přidává herní arénu; Zvyšuje planetární příjem

3 min read

Alien Worlds a jejich ekosystém stále roste a prosperuje. Nedávné aktualizace zahrnují nové centrum herní arény v rámci Alien Worlds, které vás spojí se souvisejícími projekty, a probíhající (ačkoli pravděpodobně brzy dokončenou) soutěž o výrazné množství tokenů TLM.

Zdá se, že Alien Worlds jsou v poslední době opravdu ve střehu, pokud jde o vylepšení a aktualizace jejich herního ekosystému! Poslední změny nám přinášejí dvě velké funkce.

Za prvé, máme nové centrum na webu Alien Worlds s názvem Game Arena Portal. Toto centrum představí hry vytvořené komunitou působící ve vesmíru Alien Worlds. Jak bude více projektů financováno a rozvíjeno prostřednictvím grantů od Planetary Syndicates a prostřednictvím přímých grantů od Alien Worlds, bude toto centrum nadále růst a rozšiřovat se.

Alien Worlds také během posledních několika týdnů provedl řadu vylepšení a úprav uživatelského rozhraní. Další nedávná změna navíc způsobila, že výsledky těžby lze nyní nárokovat pouze každých 24 hodin.

Alien Worlds přidává herní arénu; Zvyšuje planetární příjem

Záhada holoformu

Alien Worlds nedávno zahájila soutěž, která povzbuzuje hráče, aby stakovaly více TLM, a získali tak hlasovací práva. Cílem je dosáhnout celkem 42 milionů stakovaných TLM. Jakmile bude tohoto cíle dosaženo, míra odlivu TLM do pokladnic Planetárního syndikátu se zvýší z 2 % na 4 %. Distribuce trilia do Syndikátů je vážena na základě celkového množství stakovaných TLM na planetu.

Myšlenka za tím je náhlý výskyt záhadných „holoformních“ měst na každé z planet. V těchto městech jsou velké zásoby Trilia a zabezpečení městských míst umožní Federaci sklidit Trilium a distribuovat podíl zpět planetám.

Podle posledního oznámení z dnešního rána zbývá pouze 100 000 tokenů TLM z cíle. Takže si myslím, že toho bude brzy dosaženo, pokud se tak již nestalo!

Co je to Alien Worlds?

Alien Worlds přidává herní arénu; Zvyšuje planetární příjem

Alien Worlds je hra vytvořená na blockchainu WAX. Hráči mohou vlastnit půdu, používat nástroje k těžbě Trilia (TLM), herního tokenu, upravovat si své avatary a posílat lodě na mise, aby získali TLM a vzácné NFT. Hráči mohou také získat TLM prostřednictvím těžby a poté utratit tokeny za vylepšení nástrojů a zbraní.

Alien Worlds nedávno představila první fázi  Syndicates, systém planetárního vládnutí založený na DAO. DAO předložila návrhy na pomoc při růstu a rozšíření ekosystému cizích světů.

Token Trilum překlenuje blockchainy Wax, Ethereum a BSC, což umožňuje, aby se ekonomiky všech tří řetězců spojily do jednoho. Hráči mohou přenášet tokeny TLM tam a zpět v sítích pomocí oficiální stránky teleportu.

Alien Worlds přidává herní arénu; Zvyšuje planetární příjem

Exodus Wallet recenze 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář