‚Walking Dead: Empires‘ vydává pre-alfa play-to-earn demo

3 min read

Hra „Walking Dead: Empires“ oznámila vydání své Pre-Alpha Demo verze na tento měsíc srpen. I když nezahrnuje všechny plánované funkce, hráči budou mít stále možnost ovládat různé zbraně při zabíjení zombíků.

Podle oznámení trvá demo 48 hodin a obsahuje část světa, která je velikostí ekvivalentní devíti starým demo zápletkám. To znamená, že je devětkrát větší než demo, které ukázali na Galaverse na začátku léta.

Tým slíbil, že v těchto zemích bude co prozkoumávat a že se v demu objeví také významný milník. Kromě toho společnost zdůraznila, že hra bude mít koncept play-to-earn spojený s hratelností.

Další novinkou je, že souboj prošel od minulého dema menší upravou. Zatímco výběr zbraní je pouze k dispozici v plné hře, tým stále chtěl dát hráčům nějaké strategické možnosti při výběru jejich vybavení.

Jak bylo uvedeno v oznámení, playtest se otevře všem 30. srpna a potrvá do 1. září. Někteří streameři budou mít předběžný přístup. Nakonec tým plánuje uspořádat AMA 31. srpna.

Walking Dead: Empires

'Walking Dead: Empires' vydává pre-alfa play-to-earn demo

„Walking Dead: Empires“ také plánuje otevřít prodej pro craft stanice během demo akce. Tyto stanice umožňují hráčům vyrábět zbraně na dálku.

Patří sem například luky, kuše, revolvery, brokovnice a další kulometné zbraně. Počáteční prodej craftovacích stanic arsenalu začne s 50 % slevou. Přesné datum (nebo cenové rozpětí) prodeje však nebylo zveřejněno. Zúčastněné strany by proto měly sledovat Discord společnosti Gala Games pro budoucí oznámení o prodeji.

'Walking Dead: Empires' vydává pre-alfa play-to-earn demo

„Walking Dead: Empires“ je strategická hra pro přežití pro více hráčů zasazená do světa Walking Dead. Stejně jako v seriálu Živí Mrtví, hráči přežijí apokalypsu a budou bojovat se zombíky.

Ve hře mohou hráči také vlastnit speciální NFT, jako jsou kovárny, laboratoře a nábytek. Kromě toho hra nabízí různé zbraně na blízko a na dálku, které si mohou hráči vytvořit.

Každá zbraň přichází s vlastní sadou speciálních útoků. Hráči sbírají materiály, které mohou použít při tvorbě a budování základny. Ve hře Walking Dead: Empires mohou hráči také vlastnit půdu.

Čím větší terén, tím více spojenců se může připojit k hráči. Společné plány mohou mít až tři hráče v alianci, zatímco staré plány mohou podporovat až 50.

Hra bude obsahovat PvP a bude mít také příležitosti vyhrávat DeadCoin, tokenu v síti Ethereum.

Budou NFT po 70 letech bezcenné? Problém s autorskými právy

Marketa Tesarkova

Napsat komentář