Byly spuštěny nové trhy pro Farsite

5 min read

Fáze 2 hry Farsite přináší několik důležitých nových funkcí, které by měly pomoci zvýšit ekonomickou a hráčskou aktivitu ve hře. Tato aktualizace obsahuje dvě nové vesmírné stanice, z nichž každá má své vlastní místní trhy. A přidání trhů ve hře pro obchodování s komponenty.

Nejnovější verze od Farsite nám přináší dvě nové stanice. Kromě původní stanice v systému HOM má hra nyní stanice dostupné také v NEXUS a MEBO. Jedná se o první představení místních ekonomik do hry.

Na žádost hráčů Farsite také navýšila úrovně úložné kapacity plošně. Od stanic přes sklad až po nákladní prostory. Více prostoru pro všechny! Kromě toho byla rychlost výroby komponentů zvýšena na pětkrát!

Farsite pre-alpha aktuálně podporuje létání lodí, navigaci mezi hvězdnými systémy, těžbu asteroidů, planetární těžbu, zušlechťování zdrojů, výrobu komponent a výrobu modulů.

Nové stanice a trhy

Byly spuštěny nové trhy pro Farsite
Farsite tržní rozhraní

Dvě další stanice usnadňují vnějším planetám dostat jejich zboží na trh a zároveň vytvářejí další příležitosti k příjmu pro ty, kteří jsou ochotni porovnávat ceny a vozit zboží ze stanice na stanici. Na tržiště pro všechny stanice lze přistupovat pomocí stejného rozhraní. Abyste mohli trh využívat, nemusíte být v systému přítomni. Pokud však budete chtít předměty přesunout, budete si je muset jít vyzvednout.

Ale další nový přírůstek, stejně důležitý, je trh komponentů. Konečně si hráči budou moci ve hře koupit položky, které jsou potřeba pro výrobu modulů a lodí. A protože Komponenty jsou pouze předměty ve hře, těch pár hráčů, kteří mohli vyrábět moduly, byli ti, kteří také dokázali vyrobit všechny potřebné komponenty. Nyní, protože Farsite má trh komponentů, měli bychom zaznamenat určitou zvýšenou ekonomickou aktivitu, i když může nějakou dobu trvat, než se dostane do tempa.

K výrobě modulů jsou potřeba komponenty. A moduly jsou pro hru životně důležité. Ani jako začátečník v těžbě na asteroidech nemůžete nic dělat bez těžebního laseru, skeneru (pro lokalizaci asteroidů k ​​těžbě) a nákladního kontejneru (pro přepravu vytěžených surovin). Vzhledem k tomu, že moduly jsou NFT, doufejme, že brzy uvidíme na Opensea další inventář !

Co je Farsite?

Byly spuštěny nové trhy pro Farsite
Hvězdná mapa Farsite

Farsite je často přirovnávána k Eve Online, je to vesmírná MMO blockchainová hra poháněná s komplexní virtuální ekonomikou. Hráči vlastní hvězdné lodě a sektory, budují zařízení pro těžbu a zpracování zdrojů, vytvářejí součásti, komponenty a dokonce i hvězdné lodě. Hráči vlastní a vyrábějí všechny předměty ve hře. Stavba předmětů vyžaduje plán, součásti, základnu na planetě a kredity k platbě za služby. Vytvořte si základnu na planetě při honbě za vzácnými materiály, abyste mohli vyrobit mocné lodě a moduly, obchodovat na otevřeném trhu a bojovat o kořist a čest, abyste mohli vládnout celému Constellation!

Produkce zdrojů se liší planetu od planety a dokonce i mezi pozemky na stejné planetě. S lokalizovanými trhy se logistika, jako je přeprava a skladování, stává důležitou. Hráči přebírají různé role jako součást galaktické komunity. Hráči by mohli být dopravci, kteří plní smlouvy o přesunu zboží mezi stanicemi. Mohou to být také těžaři, kteří shromažďují zdroje z asteroidů, nebo výrobce vytvářející součásti, moduly a hvězdné lodě. Vesmír Farsite nabízí prostor pro vládnutí nad hvězdami, stejně jako prostor pro žoldáky, piráty, politiky a obchodníky.

Farsite se může pochlubit zajímavou funkcí zvanou Credit-backed NFTs, neboli cNFTs. Každá loď a modul jsou cNFT a jsou podpořeny určitým počtem herních kreditů. Hráči mohou kdykoli vypálit cNFT, aby zničili NFT a získali kredity. Tato funkce zaručuje, že každý cNFT má vždy minimální hodnotu a poskytuje užitečnou mechaniku vypalování pro přebytečné NFT.

Hra je aktuálně otevřená, pre-alfa. Pre-alpha je PvP-free, což umožňuje hráčům shromažďovat zdroje a budovat infrastrukturu dříve, než se na galaxii sestoupí konflikt.

Roman

Napsat komentář