Vytvořte si nové potvůrky Axie během eventu Lunacian Summer

4 min read

Axie Infinity nám přináší novou chovatelskou akci s názvem Lunacian Summer. Po omezenou dobu mohou majitelé chovat své Axie, aby vytvořili potomky. Axie s těmito letními doplňky, které jsou dostupné pouze na 50 dní, se jistě stanou sběratelskými kousky. Kromě toho se mohou narodit také se speciálními letními těly!

S jejich rebootem hry, Axie Origins, v závěrečné fázi testování před oficiálním vydáním, nabízí Axie Infinity majitelům potvůrek šanci vytvořit nové Axie se speciálními díly z limitované edice. Nazývá se Lunacian Summer, je k dispozici devět různých částí.

Protože to nějakou dobu trvá, než se vajíčka Axie vylíhnou, budete chtít začít co nejdříve! Tato speciální akce odstartovala 13. července, takže první části se objeví nejdříve 20 července.

Chovaní Axieků je opravdu hra sama o sobě. Pokud se vážně chcete pokusit získat některé z těchto letních vzhledů, doporučuji vám začít s oficiálním kanálem Discord , kde najdete tipy a odkazy na užitečné nástroje.

Letní akce Lunacian

Na rozdíl od některých předchozích chovatelských akcí vyžaduje Lunacian Summer chov Axíků se specifickými znaky. Dejte dohromady dvě potvůrky se správnými vlastnostmi, nechte je vylíhnout a doufejte v požadovaný výsledek!

Ale samozřejmě šlechtění není vždy předvídatelná věda. Aby bylo možné získat nový letní doplněk, potomek Axie musí zdědit správný, dominantní gen (podrobnosti viz tabulka). Hráči mohou množit Axies s více kompatibilními částmi, aby zvýšili své šance na získání letní části. Letní doplňky jsou spíše skiny než nové díly. Mají stejné statistiky jako součásti, které nahrazují, ale jedná se o sběratelský kouseky.

Vytvořte si nové potvůrky Axie během eventu Lunacian Summer
Průvodce chovem Lunacian Summer

Kromě nových letních doplňků jsou k dispozici také nová letní těla. Ty se však objevují pouze na Axíkách, které mají šest letních dílů, takže budou velmi vzácné. Navíc letní díly mají šanci být lesklé. Každý letní díl má 1% šanci zmutovat do lesklé verze. Spojte dva Axíky, které mají obě 6/6 Summer Parts, a šance na Summer Shiny Parts se zvýší na 5%.

Letní části a těla jsou dědičné, dokud tato událost trvá. I když jakmile akce skončí, tyto nové letní části a těla se v nových Axies nikdy neobjeví.

Co je Axie Infinity?

Axie Infinity je bitevní a chovatelská hra. Původně v síti Ethereum se Axie Infinity v roce 2021 přesunula na postranní řetězec Ronin a spustila  systém sázek pro svůj token řízení AXS . Ve hře hráči používají tým tří Axie NFT k boji s protivníky v režimu Adventure (PvE) a Arena (PvP). Mezi odměny z arény patří Smooth Love Potions (SLP) a AXS, řídící token pro Axie Infinity.

Hráči používají SLP k chovu nových Axíků. Parent Axies můhou produkovat potomky pouze v omezeném počtu případů. Hráči používají runy a kouzla, která najdou v režimu PvE, aby zvýšili hodnocení Axíků. 

Axie Infinity recenze

Marketa Tesarkova

Napsat komentář