Cantina Royale, střílečka inspirována BAYC

3 min read

Cantina Royale, taktická akční střílečka založená na blockchainu Elrond, je jednou z nejslibnějších free-to-play her, na kterou se můžete letos těšit. Nedávno uzavřela úspěšnou Initial Dex Offering (IDO) a mystery box NFT na launchpadu Maiar. Nyní se tato multiplatformní hra rychle posouvá ke své další vývojové fázi: ražbě svých Genesis Space Ape NFT.

Cantina Royale střílečka

Cantina Royale představuje lákavou nabídku pro blockchainové i tradiční hráče: bude to free-to-play multiplatformní střílečka v reálném čase. Hráči k ní budou mít přístup na iOS, Android, macOS a PC. Bude mít také několik herních režimů, včetně bitev, hráč proti hráči (PvP), a bude mít příležitost vydělávat z jejich výher.

Zajímavé je, že protokol Cantina Royale umožňuje držitelům BAYC integrovat svou postavu do hry. Pokud vlastníte BAYC NFT, znamená to, že jej můžete použít k vytvoření postavy ve hře a vaše postava bude mít stejné vizuální prvky. Podle jejich plánu by tato funkce měla být dostupná ve třetím čtvrtletí roku 2022.

Cantina Royale, střílečka inspirována BAYC

Jak vypadá plán Cantina Royale?

Po úspěšném IDO na Maiar Launchpadu je nyní Cantina Royale na své původní herní nabídce Origin Series (IGO). V této fázi tým nabízí IGO Mystery Box NFT. Pokud se zúčastníte, budete mít šanci vyhrát úplně první kolekci NFT od Cantina Royale. Tato kolekce bude mít Genesis Space Apes. Je to jediná kolekce, která získá 1% celoživotních odměn od budoucích NFT postav. 

Během ražby NFT je k prodeji celkem 10 000 mystery boxů. Minting bude mít také tři kola. Prvním kolo bude whitelist mint, který začal 19. července a skončí 21. července.

Další dvě kola budou prioritní mint loterie Elrond a veřejný minting. Pokud jste nebyli zařazeni na whitelist nebo jste se nepřihlásili do loterijního prodeje, stále se můžete zapojit do veřejného mintingu. Začne 25. července a skončí po 48 hodinách.

Cantina Royale, střílečka inspirována BAYC

Má Cantina Royale token?

Pokud máte CRT, budete moci platit za vylepšení a nové herní předměty. Můžete také získat CRT jako odměnu za vítězství v PvE nebo PvP bitvách v Cantina Royale.

Co je Elrond?

Elrond je blockchain vrstvy 1, který je vysoce škálovatelný a šetrný k životnímu prostředí. Využívá nový mechanismus Adaptive State Sharding a algoritmus Secure Proof of Stake (PoS). To znamená, že Elrond je lineárně škálovatelný a dokáže zpracovat více než 15 000 transakcí za sekundu (TPS) s pouze 6sekundovou latencí.

Tato škálovatelnost je zase slibná pro blockchainové hraní v širším měřítku. Mohlo by to potenciálně vydláždit cestu pro další úpravy mobilních her F2P a P2E s více vzrušující akcí v reálném čase, jako je například v Cantina Royale. Je také první hrou inkubovanou na Verko, která pak funguje na virtuálním stroji Elrond.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *