Pošlete Ninji, aby našli občany ve Waxel World

3 min read

Waxel World, virtuální herní svět, který vzešel z projektu Waxel Ninjas, je nyní živě na WAX mainnetu. Majitelé Waxel Ninjas mohou začít vyhledávat občany, učit je dovednostem a sklízet suroviny pro použití v herním světě.

Ačkoli to byl původně pouze projekt kolekce / PFP, tým Waxel se rozhodl rozšířit svou vizi a vybudovat celý Waxel World.

Základy Waxel World

Začátek ve Waxel World vyžaduje alespoň jednoho Waxel Ninju. Každý Waxel Ninja může vyhledávat občany. Základní doba hledání je 24 hodin, snížená na základě vzácnosti rasy Ninja.

Nalezení občanů není zaručeno, i když je velmi pravděpodobné. Bohužel jeden občan není moc užitečný. K vytvoření Profesionálního pracovníka musí hráči spojit pět občanů (10 pro pokročilejší profese) s Knihou, kterou lze zakoupit za 5 WAX. Mezi tyto profese patří mimo jiné horník, dřevorubec a kovář. Základní profese shromažďují suroviny, jako je ruda a vlna, zatímco pokročilejší profese sestavují suroviny do nástrojů a vybavení. Toto vybavení lze poskytnout pracovníkům, aby poskytovali bonusy za sklizeň.

Každý profesionální pracovník má omezenou životnost. Po 20 použitích již tento profesionál nemůže fungovat. Hráči však mohou tyto přepracované pracovníky spálit a získat šanci získat občana zpět. Se sedmi dostupnými profesemi si hráči Waxel World budou muset svá vylepšení vybírat moudře.

Pošlete Ninji, aby našli občany ve Waxel World
Přehled upgradu občana

Hráči jsou omezeni na 10 z každé profese, pokud si nekoupí vylepšení osad . Všechny herní zdroje a občané zůstávají ve hře a nejsou NFT. Hráči však mohou sbalit dohromady 10 stejných položek a převést je na balíček NFT pro prodej na sekundárních trzích.

Hráči tedy najdou občany, přemění je na profesionály, sklízejí zdroje a poté vyrábí předměty, aby mohli zdroje lépe sklízet. Plán pro Waxel World zahrnuje větší herní svět včetně questů a dungeonů a podobně. Ale prozatím je hra pouze o shromažďování zdrojů, abyste mohli být lepší ve shromažďování zdrojů.

Pošlete Ninji, aby našli občany ve Waxel World

Závěrečné myšlenky

Waxel World rozhodně udělal chytrý krok s jejich ekonomikou. Omezené použití všeho (kromě Ninjů, samozřejmě) je důležitým aspektem pro životnost hry. Ačkoli jsou občané nekonečným zdrojem, omezené využití na profesionály a vybavení brání hře v rychlé spirále mega-inflace. Některé z těchto dodatečných věcí z cestovní mapy však budou muset brzy dorazit.

Pro ty, kteří nevlastní Waxel Ninju, je v tuto chvíli stále k dispozici asi 3 600 původních ke koupi.

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář