Voxie Tactics se připravuje na zahájení sezóny 0

4 min read

Po úspěšném a poměrně hladkém přechodu na Polygon se Voxie Tactics připravuje na spuštění 0. řady své strategické, tahové, fantasy, P2E , týmové bojové hry! A ačkoli oficiální vydání nebude dříve než v říjnu, do té doby je tu několik velkých aktualizací, které by si hráči neměly nechat ujít.

Sezóna 0 znamená začátek oficiálního spuštění Voxie Tactics. Voxie Tactics otevřeli svou beta verzi již v únoru 2022 a od té doby pracují na vylepšeních. Opravili chyby, upravili vyvážení položek, bojovali s roboty a nyní jsou připraveni svou hru zpřístupnit široké veřejnosti (ačkoli hru bylo možné hrát zdarma i během beta verze).

Plán na sezónu 0

Voxie Tactics se připravuje na zahájení sezóny 0

Ve skutečnosti je tým tak připraven, že nám poskytl podrobný časový plán. Příprava na sezónu 0 začíná 26. září, představením Forge a podrobnostmi o funkčnosti připravovaného systému pronájmu. To bude také znamenat začátek testování levelu, který bude obsahovat dva týdny soutěží (s odměnami pro 100 nejlepších hráčů) před oficiálním spuštěním.

Voxie Tactics se připravuje na zahájení sezóny 0

Hráči si vyberou až 10 předmětů, které budou upgradovat kováním do nového předmětu. Některé návody jsou specifické. IE, spalte 10 epických předmětů a získejte náhodný legendární předmět. Své štěstí ale mohou hráči vyzkoušet i v náhodném kování. Za tímto účelem hráči odevzdají ke spálení až 10 předmětů, přičemž výstup bude vygenerován náhodně, i když bude ovlivněn vzácností a statistikami spálených předmětů.

Budoucí vylepšení Forge zahrnují tajné návody, Godly Blueprints (pro výrobu božských předmětů) a krystaly, které lze použít místo předmětů.

Co je Voxie Tactics?

výběr nového hráčského týmu
výběr nového hráčského týmu

Voxie Tactics  je fantasy, strategická bojová hra, kde dva hráči postaví týmy po třech postavách. Tyto postavy se pohybují, bojují a sesílají kouzla po mapě bojištěm ve snaze zničit nepřátelský tým. Hra obsahuje 10 různých ras postav a 20 jedinečných tříd, z nichž každá má své vlastní schopnosti.

Hra Voxie Tactics je zdarma, s možností vydělávat od prvního zápasu PvP! Nejen, že vyděláváte žetony VOXELS z vítězných zápasů, ale můžete také najít NFT. A pokud NFT nevyhovuje vašim postavám nebo hernímu stylu, můžete jej prodat na trhu!

Hra obsahuje žebříček hodnocení MMR, takže zkušenější hráči by měli hrát proti sobě, což dává novým hráčům šanci se hru trochu naučit, než se dostanou do vyších levelů! Hráči, kteří nevlastní žádné Voxie NFT, si mohou vybrat ze seznamu volných postav, aby si vytvořili svůj tým. Voxie mohou být vybaveni různými předměty, které jim poskytují zvýšení statistik a další schopnosti.

Během bitvy mají Voxies MP nebo body pohybu, které se používají pro všechny akce ve hře. Postavy se střídají v provádění akcí. Každá postava má také časovač tahu, takže rozhodnutí musí být přijímána rychle. Zápas vyhrává hráč, jehož poslední postava(y) stále stojí.

Co jsou Voxies?

Voxies jsou 10k, generativní, voxelový projekt 3D animovaných postav. Každý Voxie je jedinečný a má kromě třídy a rasy 20 atributů. Hráči vybaví své Voxie předměty a mazlíčky, aby jim pomohli na bojišti Voxie Tactics. Všechny Voxies a položky jsou individuální NFT, které lze koupit a prodat.  Voxies používají vybavení a zvyšují úroveň, tyto informace jsou uchovávány na serverech pro hru Voxie Tactics. Ve hře Voxie Tactics hráči postaví týmy po třech, aby bojovali o odměny a slávu.

Voxie má svůj vlastní token, VOXEL. Tokeny VOXEL se používají pro tvorbu, vstupné do turnajů a na herním trhu.

Budou NFT po 70 letech bezcenné? Problém s autorskými právy

Marketa Tesarkova

Napsat komentář