Nový SAND Staking Pool pro vlastníky pozemků v The Sandbox

3 min read

Za starých časů (tj. před dvěma lety) The Sandbox odměňoval držitele pozemků speciálními NFT a bonusem k jejich stakingovému programu. Ale od migrace do Polygonu nebylo mnoho dalších nabídek. To se změnilo přidáním nového stakovacího Poolu SAND výhradně pro vlastníky pozemků.

SAND Staking Pool

Migrace pozemků Sandbox do sítě Polygon začala již v červnu 2022. A i když tu byl bonus pro vlastníky pozemků, kteří stakovali na poolu SAND-MATIC, stále to nebylo úplně stejné jako před migrací. Nyní The Sandbox spouští nový SAND staking pool, výhradně pro držitele pozemků.

Tento nový pool odměňuje stakery 250 000 SAND týdně po dobu prvních 12 týdnů. Vlastníci pozemků mohou stakovat až 500 tokenů SAND na půdu, kterou vlastní. Odměny lze uplatnit jednou týdně. A jako bonus navíc nemusí být pozemek uzamčen ve smlouvě. 

Stakovací systém Sandbox pravidelně kontroluje peněženky a podle toho aktualizuje stakingový program. 

Nový SAND Staking Pool pro vlastníky pozemků v The Sandbox
nový stakingový pool SAND

Tým Sandbox slibuje, že se jedná pouze o první exkluzivní stakingový program pro vlastníky pozemků. V budoucnu plánují zavést další možnosti výdělku. Všechny aktivní stakingové programy Sandbox jsou na Polygonu, takže vaše země i tokeny SAND musí být v síti Polygon. Transakční poplatky jsou minimální a některé z nich dokonce pokrývá The Sandbox.

Tento nový stakingový program byl otevřen 22. září 2022 a je dostupný na stakingové stránce Sandbox ( https://www.sandbox.game/en/me/defi/ ). Aktuální RPSN pro nový pool je přes 200 %!

Co je to Sandbox?

Pískoviště Metaverse Pride
událost Sandbox

The Sandbox  je sbírka uživatelsky vytvořených herních a sociálních zážitků sestávající z pozemků různých velikostí vytvořených z bloků založených na voxelu. Majitelé pozemků si vytvářejí a přizpůsobují své vlastní zkušenosti pomocí úprav bloků, ručně vytvořených prostředků a integrovaného skriptovacího jazyka. Tyto virtuální země se stávají hrami, dobrodružstvími, virtuálními obchody – co si majitelé představí, tak postaví .

Sandbox poskytuje bezplatné nástroje pro vývojáře a tvůrce obsahu. Pomocí VoxEdit tvůrci vytvářejí objekty založené na voxelu pro použití ve hře. Kromě toho mohou uživatelé pomocí Game Makeru vytvářet nejrůznější interaktivní zážitky. Sandbox sála pravidelně oznamuje nová partnerství a pořádá pravidelné akce, kde si můžete vydělat!

Budou NFT po 70 letech bezcenné? Problém s autorskými právy

Marketa Tesarkova

Napsat komentář