Demoverze hry Everseed a boj s rostlinami

4 min read

Oddaní zahradníci Everseed byli v posledních několika týdnech zaneprázdněni zaléváním svých semen. Některá z těchto semen vyrostla ve výhonky a některé z těchto výhonků se proměnily v bojové rostliny. A přestože hráči ještě nemohou používat své vlastní rostliny, získají přístup k novému hernímu demu!

Bojová rostlina Everesed
Bojová rostlina Everesed

Pokud už nějakou dobu vlastníte Everseed Rangera, je pravděpodobné, že jste obdrželi vysazené semínko. Pokud připojíte svůj účet k Everseed Discordu, můžete toto Semínko zalévat, dokud nevyklíčí a nakonec nevyroste v Bojovou rostlinu. Pravděpodobně jde o jakýsi náhled toho, jak může crafting fungovat ve hře. Ale prozatím je to hlavně určeno k tomu, aby poskytlo určitou předběžnou hodnotu každému, kdo drží své Everseed Ranger NFT.

Bohužel, hráči zatím nemohou používat tyto bitevní rostliny, ale mohou hrát nejnovější demo hry Everseed a pokračovat ve zvyšování úrovně svých Rangerů! Everseed nám přináší aktualizovaný náhled hry pro majitele Rangerů. Tato obsahuje novou herní mapu, nové nepřátele a nové funkce mapy. Držitelé Strážců mohou cvičit ve volném režimu nebo utratit Favor za šanci získat zkušenosti pro svého Rangera.

Demo

Nejnovější demo obsahuje dvě nové mapy, The Blighted Bog a Rime Drift. Spolu s tím získáme také dvě nové dlaždice terénu. Plynové průduchy způsobují jedovaté poškození tvorům, kteří přejdou, zatímco dlaždice sněhu je zpomalují. Existuje také několik nových nepřátel, včetně obrněných tvorů, kteří utrpí menší poškození, dvou nových rostlin, noční lilie a ledového bodláku, a nového mazlíčka, kterého si můžete vybrat, medvídka.

Hráči mohou hrát demo zdarma, nebo utratit Favor a získat zkušenosti, když porazí úroveň. Hráči mohou tímto způsobem hodnotit své Strážce až na úroveň 3.

Tower Defense v Everesedu

Součástí základní hry Everseed je hra Tower Defense, kde hráč používá rostliny k obraně proti vlnám přicházejících napadených zvířat. Everseed ale nabízí o něco více strategie než většina tower defense her. Plíživci nemají stanovené cesty, kterými se řídí. Místo toho se k vaší základně vydají nejkratší cestou, kterou mohou. Hráči mají většinou svobodnou volbu, kam umístit své rostliny (věže), i když na některých terénech nelze stavět. Takže jak vlny postupují, hráči nakonec vytvářejí svou vlastní vlnu zkázy.

Demo hry Everseed
Demo hry Everseed

Hráči mají omezenou energii na utracení každého kola, takže výběr mezi umístěním nových rostlin, odhalováním skrytého terénu a zaléváním (vyrovnávání rostlin) vyžaduje určité přemýšlení a plánování. A protože zavlažování je oblastí efektivity, může být také důležité najít způsoby, jak seskupit rostliny pro maximální efektivitu.

Hráči si také vyberou mazlíčka, který jim pomůže. Domácí mazlíčci se mohou před začátkem kola volně pohybovat, blokovat plížení a mají jednu nebo dvě speciální schopnosti.

Co je Eversed?

Everseed je MMORPG hra ve vývoji na blockchainu Solana. Při budování své primární hry mají také různé interakce Discord a raná dema jejich hry Tower Defense, která hráčům umožňuje získat přízeň a zvýšit úroveň svých Strážců.

Hráči vlastní NFT Ranger a Companion, které lze po úspěšných dobrodružstvích vylepšit. Hráči mohou trávit čas ve společenském centru města. Zde si hráči mohou spolu povídat, upravovat si své dobrodružné vybavení, pěstovat plodiny, sázet atd. Hra nabídne sezónní eventy i trvalé cesty postupu. Everseed lze hrát zdarma a tým považuje hráče, kteří hrají zdarma, za základní součást hry.

Otevřená beta verze Eversed se očekává v polovině roku 2023.

Everseed Rangers jsou k dispozici ke koupi na  tržišti Magic Eden.

https://www.youtube.com/watch?v=mWuzyEHMxpg

Play-to-earn – je toto budoucnost her?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář