Tvůrci seriálu Hra o trůny uvolní bezplatnou verzi své nové P2E hry Freakzz

3 min read

Tvůrci slavné série Hra o trůny nedávno informovali o nových podrobnostech o vydání bezplatné verze pro kryptohru Freakzz, nový P2E projekt vytvořený slavnými designéry.

Freakzz je Play to Earn hra a kolekce NFT vyvinutá designéry Anthony Sieben, Leonardo Viti a Tom Nicolas Herzig.

Anthony Sieben, Leonardo Viti a Tom Nicolas Herzig již spolupracovali s velkými značkami a podíleli se na různých animačních projektech pro Marvel, Disney a další lídry zábavního průmyslu.

Podrobnosti o Freakzz

Freakzz je projekt vyvinutý na blockchainu Ethereum, který má sbírku 9 999 NFT, rozdělených mezi jeho postavy: zombie, mimozemšťané, duchové a upíři.

Hra je inspirována klasickými videohrami a zároveň obsahuje novinku Web 3.0, navíc je přístupná z jakéhokoli prohlížeče.

Ve hře Freakzz si hráči musí vybrat svá stvoření a útočit na své protivníky jedinečnými kouzly, dokud svého soupeře neporazí různými herními strategiemi.

Vítězové obdrží ceny ve stablecoinech, které lze vyměnit za hotovost nebo použít k nákupu doplňků postav na jejich tržišti.

Dva herní módy

Designéři Game of Thrones mysleli na dvě možnosti hraní Freakzz:

  1. Hrajte pro zábavu: Freakzz bude mít bezplatnou verzi, která hráčům umožní vybrat si svého oblíbeného Freaka a začít hrát na bojišti. Budou se také moci účastnit týdenních turnajů, kde nejlepších 10 hráčů získá stablecoiny.
  2. Hrajte a vyhrajte: V této placené verzi hry si uživatelé budou moci zakoupit NFT, která jim umožní přístup k plné hře. Před začátkem bitvy mohou vsadit tokeny a vítěz obdrží plnou odměnu ze sázek.

Play-to-earn – je toto budoucnost her?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář