První pohled na Mummy, MMORPG na téma starověkého Egypta

5 min read

Mummy je připravovaná MMO hra, která oživuje zapomenuté mýty starověkého světa. Hra obsahuje rychlou akční bojovou mechaniku v bohatém světě starověkého Egypta, říši zmítané mezi řádem a chaosem, jejíž osud leží v rukou bohů.

Hra je vyvíjena na nejnovějším Unreal Engine 5 a poběží na Binance Smart Chain (BSC), s cílem stát se v blízké budoucnosti multichainovou. 

Vývojáři Mummy chtějí vytvořit speciální zážitek pro hráče a během vývojového procesu budou vydávat části hry jako dema. Uvědomují si, že pro hráče je důležité vidět, že se tým pohybuje a hra se skutečně vyvíjí.

První pohled na Mummy, MMORPG na téma starověkého Egypta

V průběhu příštího roku bude většina týmu odhalena na sociálních sítích. Velká část zakladatelů a partnerů je již plně doxxována a lze je nalézt na jejich webových stránkách.

Mumie se odehrává ve starověkém Egyptě někdy po Clash, nelítostném boji mezi nejstaršími a nejmocnějšími božstvy, který vedl k objevení se magie na Zemi, což způsobilo silný posun v lidském životě. 

Když bohové a bohyně sestoupili, aby procházeli mezi smrtelníky a objevili se magická stvoření, lidé byli nuceni postavit se na jednu stranu v konfliktu, který se stal stále složitějším.

Ve hře Mummy se hráči mohou zapojit do bojů PvP, připojit se k cechům, aby si vydláždili cestu k vítězství, a ano… stavět pyramidy! 

Velká část hry se zaměří na historicky, přesné budovy a schopnosti sandboxu, většinou poháněné prodejem NFT za pozemky a budovy. 

Hra bude také obsahovat mnoho „modifikátorů“, jako jsou „Souls NFT“, které vylepší nebo radikálně změní hráčovy schopnosti. 

Při zapojení do světa Mummy hráči vydělávají zlato a NFT pomocí in-game utility, kterou lze prodávat a obchodovat na Mummy Marketplace. NFT a herní předměty mohou být spotřební doplňky, které hráčům nabízejí různé schopnosti, brnění, umělecká díla používaná k přizpůsobení úkrytu, šperky, doplňky nebo speciální schopnosti pro mazlíčky a další.

Zaregistrujte se pro bezplatné demo

První pohled na Mummy, MMORPG na téma starověkého Egypta

Všichni si budou moci velmi brzy zahrát Mummy a získat exkluzivní Stelae NFT. Tyto NFT vám zůstanou a umožní vám předvést se jako jeden z prvních členů hry.

Chcete-li se zúčastnit, přejděte na tuto stránku na oficiálním webu (ujistěte se, že adresa URL je přesně: https://www.mummy.io/demo ) a připojte svou peněženku. Vaše peněženka bude brzy přidána na whitelist a budete moci mintovat NFT potřebné k zahájení hraní. 

Hra bude vyžadovat počítač schopný spravovat Unreal Engine 5. Pokud ten váš není, možná budete chtít zvážit pronájem cloudového herního počítače od Shadow (29,99dolarů/m) nebo Paperspace (platba po hodině).

Vydání je naplánováno na měsíc září, pravděpodobně ke konci.

První pohled na Mummy, MMORPG na téma starověkého Egypta

Tokenomika

MMY je token ERC 20 nasazený na blockchainu BSC. Bude to hlavní token metaverza Mummy.io.

Celková zásoba MMY je 230 000 000 a nejedná se o těžitelný token. Token bude použit ve spojení se „zlatem“, měnou ve hře, kterou většina monster ztratila, a ve formě kořisti.

Hráči budou mít možnost vyměnit zlato za MMY nebo prodat předměty přímo ve hře. Čím vzácnější položka, tím nejvyšší hodnota na trhu. 

Vzhledem k tomu, že všechny položky jsou NFT, mohou se hráči také rozhodnout, že hru prodají na tržištích třetích stran, a mohli by být také schopni znovu použít NFT v jiných hrách, pokud s nimi Mummy spolupracuje na vývojové úrovni.

První pohled na Mummy, MMORPG na téma starověkého Egypta

Mummy vydala během krátké doby působivé demo a pracuje na první hře pro web 3 zaměřené na starověké egyptské mýty a legendy.

Ve svém oficiálním dokumentu nechal tým všem hráčům poznámku: 

„Za úspěšnou hrou spolupracuje spousta lidí, kteří sdílejí stejnou vizi a cíle, všichni se snaží oživit pohlcující a zábavné fantasy světy.

Skvělí vývojáři jsou sami vášniví hráči, kteří si všimli kvalit a nedostatků MMORPG, které hráli, a vědí, jaký je úžasný herní zážitek z technického i uměleckého hlediska.“

Jsme nadšeni, že uvidíme, kam budou moci vývojáři projekt dotáhnout, a povzbuzujeme všechny, aby vyzkoušeli jejich demo a sledovali průběžné aktualizace na Twitteru a Discordu.

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář