Superior spouští alfa Playtest

4 min read

Vydání alfa verze a testy přehrávání se blíží! FPS hra Superior o zmutovaných superhrdinech a krádeži jejich schopností otevírá uzavřený herní test na Epic Games. Hráči s přístupovými klíči si mohou hru stáhnout a hrát prostřednictvím spouštěče Epic Games. Ostatní hráči si musí na hru Superior počkat.

Superior alfa Playtest

Superior, je střílečka z pohledu třetí osoby s velmi osobitým grafickým herním designem, vstupuje do uzavřené alfy pro výběr hráčů. Pokud jste se zaregistrovali na jejich webových stránkách dříve, možná budete chtít zkontrolovat svůj e-mail, zda nemáte přístupový klíč! Tato uzavřená alfa běží prostřednictvím Epic Games a vyžaduje účet Epic Games propojený s vaším účtem Gala Games.

Hráči mohou během alfy používat své postavy a zbraně NFT. S největší pravděpodobností bude jakýkoli postup postavy provedený během alfy resetován. Takže se k těm extra zvýšením výkonu příliš nepřipoutejte!

Kromě primární, příběhové hry nabízí Superior také konkurenční žebříčky. Hráči musí najít Challenge Key, aby se mohli zúčastnit žebříčků, které zaznamenávají, kdo může získat nejvyšší skóre při dokončení konkrétní úrovně. Na rozdíl od běžných misí je žebříček pouze pro jednoho hráče (zatím).

Superior spouští alfa Playtest
Špičková hratelnost

Špičková hratelnost

Příběhem v Superior je, že nějaký mutagen způsobil, že se ze superhrdinů staly monstrózní ohavnosti. Je na odvážné skupině lidí, aby je ulovila, porazila a ukradla jejich síly! Hra je založená na misích, kooperaci, PvE zážitku s vyvíjejícím se příběhem. Mise jsou generovány dynamicky, aby poskytovaly různé zážitky. Jak hráči postupují misemi, tak mají šanci vylepšit své zbraně a získat různé schopnosti, které jim pomohou v jejich hledání. Čím dále se dostávají, tím jsou výkonnější, ale zároveň se zvyšuje obtížnost levelu.

Vynikající strom dovedností roninu
Strom dovedností – Ronin

Když během mise zemřou všichni hráči ve skupině, příběh končí a jejich postup se resetuje. Mohou si však ponechat veškeré zkušenosti získané cestou a využít je k trvalému posílení svých postav. Hráči mohou také získat další zkušenosti prostřednictvím ‚Gigů‘ neboli denních úkolů. To jsou základní věci jako zabít řadu nepřátel, nebo opravit určité množství brnění.

Každá postava má svůj vlastní strom dovedností A ačkoli jsou k dispozici pouze tři třídy postav (Ronin, Nomad a Mirage), hráči si mohou vybrat z řady úprav. Jak při zahájení mise, tak při zvyšování úrovně. Na začátku nového příběhu si hráči mohou vybrat počáteční sílu, se kterou mohou začít hru. To ve spojení s různými zbraněmi a řadou možností dovedností vytváří docela širokou výchozí základnu. A proto se každá postava dále přizpůsobuje, jak postupuje příběhem, Superior může být pokaždé jiný.

Hráči mohou vytvářet soukromé skupiny nebo se připojit k dohazovací lobby. Na misi mohou spolupracovat maximálně tři postavy.

Špičkové NFT

Hra má vynikající vlastnosti zbraní a postav NFT, nabízí postavy zdarma, i když hráči, kteří používají postavu NFT, postupují rychleji. Úrovně postav jsou založeny na jejich vzácnosti. Postavy však mohou tento strop zvýšit prostřednictvím „systému Hanebnosti“. Postavy NFT si udržují své skóre Hanebnosti.

V tuto chvíli Superior nemá whitepaper ani žádné informace o ekonomice a výdělku. Zdá se, že existuje možnost potenciálně vydělat zisk zvýšením úrovně NFT postav a jejich opětovným prodejem, ale není známo, zda je to jen malá funkce pro Superior nebo zda bude v budoucnu rozšířena.

Budou NFT po 70 letech bezcenné? Problém s autorskými právy

Marketa Tesarkova

Napsat komentář